Czy przyznać się mężowi do jednego pocałunku z innym?

„Powiedzieć mu?” – zastanawia się Iza.
Czy przyznać się mężowi do jednego pocałunku z innym?
Fot. Unsplash (Angelo Lacancellera)
17.03.2022

Razem z kilkoma znajomymi z pracy byliśmy ostatnio na piwie. Nasza firma powoli zaczyna wracać do normalnego trybu sprzed pandemii. Wcześniej większość z nas pracowała w trybie home office. Poszliśmy do pubu, żeby to uczcić i się ponownie zintegrować.

Na spotkaniu było wesoło, dużo się wszyscy śmialiśmy. Stopniowo ludzie zaczęli się wykruszać i wracać do domów, więc ja też chciałam zamówić taksówkę. R. powiedział jednak, że mogę pojechać razem z nim, bo mieszkamy niedaleko siebie, w tej samej dzielnicy. Zrzucimy się po połowie na taryfę. Zgodziłam się.

W czasie jazdy rozmawialiśmy i śmialiśmy się, a R. ciągle albo łapał mnie za ramię, albo trącał w udo. Nie przeszkadzało mi to, bo ja też byłam podchmielona i wesoła. Kiedy dotarliśmy pod moje osiedle, R. wysiadł z taksówki, żeby się ze mną pożegnać. Przytulił mnie i nagle pocałował.

Zobacz także: Mama mojego chłopaka ciągle mnie straszy wojną

Byłam tym zaskoczona i oszołomiona i niestety odwzajemniłam ten pocałunek. Nie wiem, czemu to zrobiłam. Wcześniej w ogóle nie myślałam o R. To znaczy zawsze go lubiłam, ale tak po koleżeńsku. Poza tym mam męża, więc nigdy nie szukałam przygód.

Z R. nigdy nie dojdzie do niczego więcej. Po weekendzie pogadaliśmy o tym, co się stało. Przeprosił mnie, powiedział, że nie wie, co w niego wstąpiło i że to się więcej nie powtórzy. Myślę, że między nami jest OK.

Biję się jednak z myślami, czy powiedzieć o tym mężowi. Jakby nie patrzeć, była to mimo wszystko zdrada. Bez emocji, uczuć, bez sensu, zupełnie po pijanemu, ale jednak całowałam się z innym facetem. Ja na jego miejscu chciałabym wiedzieć, ale brakuje mi odwagi, żeby się przyznać. Obawiam się, że reakcja będzie niewspółmierna do przewinienia. Ja naprawdę nic nie czuję do R., to był głupi jednorazowy wybryk.

Mówić czy nie?

Iza

Czy przyznać się mężowi do jednego pocałunku z innym? Zagłosuj:

23 % tak
77 % nie

Polecane wideo

Nad tymi znakami zodiaku wiszą czarne chmury. Rozstaną się jeszcze w tym roku
Nad tymi znakami zodiaku wiszą czarne chmury. Rozstaną się jeszcze w tym roku - zdjęcie 1
Komentarze (23)
Ocena: 3.78 / 5
gość (Ocena: 5) 20.03.2022 17:09
Po co się schlewasz wśród ludzi jak się zachowywać nie potrafisz? Teraz tylko pocałunek, a potem dasz d... po pijaku. Meliniara
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.03.2022 08:25
Pracowalam kiedyś z facetem, ktoremu sie podobalam , a on mi z reszta. Byla jakas duza chemia miedzy nami. Takie samo zachowanie po pijaku na imprezach, podszczypywanie, szturchanie, siadanie blisko ale ja ciagle trzymalam dystans, bo mi glupio bylo ze to kolega z pracy i zr każdy by plotkowal. Tak czy inaczej pp czasie poznalam meza....Z tamtym bylam potem napita na imprezie ale mimo ze czuliśmy do siebie ogromne przyciaganie to nigdy meza nie zdradzilam. Mysle ze gdyby ten facet tego nie ucial tylko powiedział Ci cos miłego to mialabys metlik w glowie....Nie rozumiem zdrad, jak dla mnie powinnas sie przyznac i wziac odpowiedzialność za swoje czyny
odpowiedz
Justyna (Ocena: 1) 19.03.2022 07:08
Mogła jeszcze nadstawić.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.03.2022 16:10
Ja miałam kiedyś coś podobnego, tyle że nie miałam męża, a partnera. Zdradziłam go całując się kilkukrotnie z pewnym kolegą z pracy. On nie wie nic do tej pory, jesteśmy już zaręczeni i planujemy ślub :)
zobacz odpowiedzi (1)
Katarzyna (Ocena: 5) 18.03.2022 15:40
To zależy czy Ci się podobało. Jeśli tak - nie mów. Jeszcze niejedna impreza integracyjna Cię czeka.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie