Czy wyznać miłość facetowi, który już ma dziewczynę?

Klaudia nie ma pewności, czy obiekt jej westchnień jest w szczęśliwym związku.
Czy wyznać miłość facetowi, który już ma dziewczynę?
Fot. Unsplash
03.03.2022

Moi bliscy znajomi mają kolegę, w którym się zakochałam. Znam Rafała od półtora roku i spotykamy się wszyscy dosyć regularnie. On ma dziewczynę, ale ona rzadko pojawia się na naszych wspólnych spotkaniach. Kiedyś pytałam o to moich znajomych. Powiedzieli, że ona ma trudny charakter i raczej się między nimi nie układa. Rafała nigdy nie zapytałam o to wprost, ale widzę, że czasem na tych imprezach siedzi skwaszony, bo przed chwilą kłócił się z nią przez telefon lub SMS.

Zobacz także: Czy macie wśród znajomych osoby, które nie chcą pomagać Ukraińcom?

Jak go poznałam to od razu wpadł mi w oko. Byłam bardzo rozczarowana, kiedy się dowiedziałam, że jest zajęty. Nigdy z nim nie flirtowałam. Zawsze jestem dla niego bardzo miła, często się uśmiecham do niego i łapię się na tym, że się na niego gapię. Nie wiem, czy on w jakikolwiek sposób podejrzewa, że się w nim podkochuję. Nie powiedziałam o tym ani jemu, ani nikomu ze znajomych.

Ostatnio myślę sobie jednak o tym, że tracę cenny czas. Rozważam powiedzenie mu o swoich uczuciach. Jego reakcje mogą być dwie. Albo powie, że nic z tego, bo kocha swoją dziewczynę, albo stwierdzi, że też coś do mnie czuje. Czasem widzę, że się na mnie zerka, ale nie umiem stwierdzić wprost, że mu się podobam.

Co robić?

Klaudia

Czy wyznać miłość facetowi, który już ma dziewczynę? Zagłosuj:

55 % tak
45 % nie

Polecane wideo

Horoskop miłosny na MARZEC
Horoskop miłosny na MARZEC - zdjęcie 1
Komentarze (19)
Ocena: 5 / 5
Coś o tym wiem (Ocena: 5) 10.03.2022 14:54
Oczywiście że wyznać uczucie. Nikogo nie można winić za dobry gust. Faceci uciekajcie z toksycznych relacji i dajcie sobie szansę na normalne życie z kimś wyjątkowym. Dziewczyny walczcie o szczęście i miłość.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.03.2022 23:37
Nie kastrujcie mężczyzn. Jeżeli mężczyzna jest zainteresowany kobietą to sam wychodzi z propozycją, stara się by ją zdobyć. Nie da się niczego zbudować na siłę dlatego nie ma co się narzucać.
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 03.03.2022 19:03
Tak. Dlaczego masz nie powiedzieć co czujesz? Życie jest jedno. Trudno za rozwalanie związku uznać czyjeś wyznanie miłości. Jeżeli jest zakochany to nie porzuci swojej dziewczyny. Jeżeli ją porzuci, to znaczy że nie jest to miłość.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.03.2022 16:39
Gdyby byl zainteresowany, to sam by wyszedl z jakas inicjatywa. Widac nie jest.
zobacz odpowiedzi (1)
Ula (Ocena: 5) 03.03.2022 15:20
Wiesz co, takie pomysły można mieć w podstawówce. Ewentualnie w gimnazjum... Później to już jest niedojrzałość i trochę wstyd.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie