Były chce do mnie wrócić po trzech latach. Dać mu drugą szansę?

Marta nie wie, co robić.
Były chce do mnie wrócić po trzech latach. Dać mu drugą szansę?
Fot. Unsplash
17.02.2022

Myślałam, że mi przeszło i że się z niego wyleczyłam. Rozstaliśmy się trzy lata temu. To on podjął tę decyzję. Twierdził wtedy, że nadal mnie kocha, ale za bardzo się od siebie różnimy. Spotykaliśmy się wtedy cztery lata, więc to był dla mnie cios w samo serce. Cierpiałam, ale nigdy nie błagałam go o to, żeby zmienił zdanie i dał nam szansę. Nigdy się też do niego przez ten cały okres rozłąki nie odezwałam. Mam swój honor, swoją dumę.

W tym czasie z nikim nie spotykałam się na poważnie. Wchodziłam w różne relacje, ale ciągle tęskniłam za nim. Myślałam o tym, czy z kimś jest i co u niego słychać. Nie śledziłam go jednak w mediach społecznościowych, żeby się nie zadręczać. Usunęłam go ze znajomych od razu po rozstaniu.

Zobacz także: On zniknął po pierwszej wspólnej nocy…

Nagle tydzień temu dostaję od niego zaproszenie na Facebooku. Serce zaczęło mi walić jak oszalałe, mimo że minęły już trzy lata od naszego ostatniego spotkania. Przez kilka dni nie przyjmowałam zaproszenia, bo uznałam, że nie chcę znowu przeżywać bólu i rozczarowania. On jednak napisał do mnie wiadomość mimo to.

Twierdzi, że nadal mnie kocha. Popełnił błąd i zrozumiał, że jestem kobietą jego życia. Chce się spotkać, porozmawiać, prosi o drugą szansę.

Serce podpowiada mi, żeby się zgodzić, a rozum, żeby uciekać. Co zrobiłybyście na moim miejscu?

Marta

Czy dać byłemu chłopakowi drugą szansę? Zagłosuj:

35 % tak
65 % nie

Polecane wideo

Jak mieszkają Aneta i Robert Żuchowscy ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”?
Jak mieszkają Aneta i Robert Żuchowscy ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”? - zdjęcie 1
Komentarze (21)
Ocena: 4.24 / 5
Agnieszka (Ocena: 5) 06.03.2022 22:40
Oczywiście! Powinnaś mu dać drugą szansę, potem trzecią, czwartą i piątą. I ze dwa dzieciaki jeszcze z nim zrób, potem bec, że nie płaci alimentów. Przecież bycie bezmózgiem bez godności zobowiązuje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.03.2022 15:42
Pewnie nie wyszło mu z jakąś laską i chce wrócić do ciebie, bo nie ma nikogo innego ,,lepszego,, na horyzoncie. Puść go w kanał, niech turla dropsa frajer.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.02.2022 23:16
Skoro go nadal kochasz to daj mu szansę
odpowiedz
Iza (Ocena: 5) 17.02.2022 17:31
Mój za to po długim czasie zaczął się odzywać :) zwykła gadka szmatka co u mnie itd.. zero jakiś konkretów dlaczego nagle sobie o mnie przypomniał, czy czegoś odemnie chce itd. na początku również byłam szczęśliwa, pełna nadziei bo podobnie jak autorka niby się pogodziłam z rozstaniem jednak w sercu uważałam go za miłość mojego życia (poważnie) jednak dzięki tym rozmowom zauważyłam że.... Poprostu mnie drażni i tym oto sposobem się wyleczyłam z niego :) cóż za ironia losu. Gdyby się nie odezwał nadal "usychałabym" z miłości do niego i stała w miejscu. Co prawda nadal jestem sama ale już nie tęsknię za nim i jestem w stanie spoglądać na innych mężczyzn :) a co do autorki... Ciężko doradzić.. mnie też doradzano że mam go olać jednak to tylko prosto się mówi, I pomimo że widziałam ze wszyscy dookoła mają rację.. to nie potrafiłam :) także radzę: olej go.. ale wiem że to czasem niemożliwe.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 17.02.2022 16:35
Ja bym go olała, serio po 3 latach chce wrócić? Pobawił się i obudził
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie