Czy zaprosić na swój wieczór panieński koleżanki z pracy?

Wiktoria nie wie, jak postąpić.
Czy zaprosić na swój wieczór panieński koleżanki z pracy?
Fot. Unsplash
09.02.2022

Bardzo się lubię z dziewczynami z mojej firmy. Tworzymy od trzech lat bardzo zgrany zespół, dużo się śmiejemy i wspieramy. Od czasu do czasu wychodzimy też gdzieś razem po pracy, ale to raczej sporadycznie. Czy są moimi przyjaciółkami? Tak bym ich nie nazwała. Są fajnymi współpracownicami, z którymi lubię spędzać czas i plotkować.

Zobacz także: On zniknął po pierwszej wspólnej nocy…

Za trzy tygodnie mój wieczór panieński, więc moja druhna zapytała mnie, kogo ma na niego zaprosić. Będą na pewno moje przyjaciółki jeszcze ze studiów i dwie kuzynki, z którymi jestem blisko. Zaczęłam się zastanawiać, czy powinnam również zaprosić koleżanki z pracy, zwłaszcza że one chyba na to liczą. Ciągle się dopytują, kiedy impreza i czy mam już kreację. Są zaproszone na ślub, ale na wesele już nie, bo robimy skromne przyjęcie tylko dla najbliższych.

Sama nie wiem, co robić. Z jednej strony bardzo je lubię, ale z drugiej to są osoby z mojej pracy. Nie wiem, czy chcę zacieśniać aż tak nasze relacje. Na wieczorze panieńskim chcę się bawić, wygłupiać, pewnie upić. Nie wiem, czy chciałabym, żeby one to oglądały.

Z drugiej strony to fajne dziewczyny i pewnie byłoby im miło, gdybym je zaprosiła. Co robić?

Wiktoria

Czy zaprosić na swój wieczór panieński koleżanki z pracy?? Zagłosuj:

45 % tak
55 % nie

Polecane wideo

Rozpoczyna się Chiński Nowy Rok. Co przyniesie nam znak Tygrysa?
Rozpoczyna się Chiński Nowy Rok. Co przyniesie nam znak Tygrysa? - zdjęcie 1
Komentarze (31)
Ocena: 4.58 / 5
JK (Ocena: 5) 12.05.2022 22:04
Hej ja na twoim miejscu bym nie zapraszała różnie to bywa mogą coś nagrać zrobić zdjęcia i potem będą cię obgadywac koleżanki to koleżanki nie należy im ufać 😔😔😔
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.05.2022 17:20
🏇🏇👩‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨🤰🤱🧑‍🍼👪🐴🚙🗼🎂🎈🎊🎉🎀🎁🧨🎟️🎭👚👔👗👘🥻🩱👙🩳🩲🧥🥼🦺⛑️🪖🎓🎩👒🧢🧦🧣🧤👕🎽👖🪆🧺💍📡💄👠🦯👟👞🥿🩴👡👡👡👢🥾👓😹😻😼😽🙀😿😾🙀😹😻💝💖💗💓💞💌💕💟❣️💘💔💋🫂👥👤🗣️👣🧠🫀🫁🩸🦠🦴🦷☠️💀👀👁️👄👅👃👂🦻🦶🦵🦿🦾💪👍👎👏🙌👐🤲🤝🤜🤛✊👊🤚👋🖐️✋🖖🤟🤘✌️🤞🤙🤌🤏👌🖕☝️👆👇👉👈✍️🤳🙏💅🙇🙋💁🙆🙅🤷🤦🙍🙎🧏💆💇🧖🧑‍🦽🧎🧍🚶🏃🤸🏋️⛹️🤾🚴🚵🧗🤼🤹🏌️🏇🤺⛷️🏂🪂🧛🏄🚣🏊🤽🧜🧚🧞🧝🧙🧛🧟🦸🦹🥷🧑‍🎄🧑‍🎄👼💂👸🤵👰🧑‍🚀👷👮🕵️🧑‍✈️🧑‍🔬🧑‍🔬🧑‍💻🧑‍🔬🧑‍⚕️🧑‍🔧🧑‍🏭🧑‍🚒🧑‍🌾🧕👲👶🕴️💃🕺👯🧓🧑🧒👯🧑‍🦳🧑‍🦰👱🧑‍🦱🧑‍🦲🧔👯🧑‍🤝‍🧑👭👬👫💏👩‍❤️‍💋‍👨👨‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👩💑👩‍❤️‍👨👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍👩🤰🤱🧑‍🍼👪🇨🇵🇨🇷🇨🇺🇨🇻🇨🇼🇩🇲🇩🇴🇪🇹🇪🇸🇪🇷🇫🇷🇬🇦🕶️❤️🔴🟥
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.04.2022 09:27
Bhbbh na to o
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.04.2022 09:27
Od razu na dzikim u siebie km bhju
odpowiedz
Maka_paka (Ocena: 5) 02.03.2022 22:06
Dobra już wiem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie