Czy związać się z facetem, który w wieku 38 lat mieszka z mamą?

Ewa chciałaby spróbować, ale się waha.
Czy związać się z facetem, który w wieku 38 lat mieszka z mamą?
Fot. Unsplash (Derick McKinney)
03.02.2022

Życie różnie się ludziom układa i staram się być wyrozumiała w tej kwestii. Nie każdy ma bogatych rodziców, którzy kupują dziecku pierwsze mieszkanie i samochód na dobry start. Czasem mieszka się z nimi pod jednym dachem dłużej niż byśmy tego chcieli.

Ja akurat wyprowadziłam się z rodzinnego mieszkania na studiach. Poszłam do pracy i po kilku latach wynajmowania kawalerek, wzięłam kredyt na swoje pierwsze mieszkanie. Spłacam go do teraz i będę spłacać jeszcze długo, ale świadomość, że mam coś własnego jest dla mnie ważna. Nie wiem, co musiałoby się stać, żebym z powrotem zamieszkała z rodzicami.

Zobacz także: Dowiedziałam się, że on od trzech lat mnie zdradza

Facet, z którym byłam na kilku randkach, ma zupełnie inne podejście do życia niż ja. Ma 38 lat i nadal mieszka z mamą. Twierdzi, że kiedyś i tak odziedziczy po niej to mieszkanie, więc po co ma kupować teraz własne i ładować się w kredyt na pół życia.

Płacą rachunki po połowie, sam sobie pierze i gotuje. Podobno, bo nie byłam u nich w mieszkaniu i nie poznałam jego mamy. Szczerze mówiąc to trochę mnie dziwi, że facet przed 40-tką nie chciał pójść na swoje, ale z drugiej strony czy mam prawo potępiać jego podejście do finansów i kredytów? Poza mieszkaniem z mamą on raczej nie ma jakichś potężnych wad. Wydaje się fajnym człowiekiem.

Był w kilku poważnych związkach i wtedy wyprowadzał się od mamy do swoich kobiet. Jak związki się kończyły to wracał do rodzinnego mieszkania.

Dać mu szansę czy uciekać? Jestem ciekawa Waszych opinii.

Ewa

Czy związać się z facetem, który w wieku 38 lat mieszka z mamą? Zagłosuj:

48 % tak
52 % nie

Polecane wideo

Horoskop miłosny na LUTY
Horoskop miłosny na LUTY - zdjęcie 1
Komentarze (84)
Ocena: 4.73 / 5
gość (Ocena: 5) 10.02.2022 16:50
Gówno prawda dobrze gosciu robi zaduzyl by sie biznesmena by walil a potem zdziwienie ze bez kasy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.02.2022 20:21
Daj sobie spokój. Nie warto, dla niego zawsze ma ma będzie najważniejsza,...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.02.2022 23:38
Byłam z facetem przez 15 lat i nadal mieszka z mamusią , przyjeżdżał do mnie tylko na weekendy . W końcu dałam sobie z nim spokój bo nie było z nim przyszłości
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.02.2022 19:09
Z jednej strony rozumiem jego podejście, bo po co ma się zadłużać skoro ma gdzie mieszkać i mu dobrze. Ale nie podoba mi się myśl, że kiedyś i tak odziedziczy mieszkanie więc po co mu drugie. Poza tym bliska relacja faceta z matką (a skoro z nią mieszka to pewnie taka jest) jest bardzo niebezpieczna, nieodcięta pępowina to zabójstwo dla każdej relacji partnerskiej. Poza tym większość ludzi ma w pewnym wieku potrzebę uniezależnienia się. Nawet w przyrodzie młode prędzej czy później stają się samodzielne. Dlatego ja bym się obawiała takiej relacji.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.02.2022 16:28
Przepraszam ale co to za facet, który sam nic nie ma tylko liczy na spadek po mamusi? Porażka a nie facet. Sama będziesz na niego robić bo on umie się tylko wprowadzać do bab i na nich żerować. Dla mnie ktoś taki to się nadaje do cyrku, pajac jeden.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie