Czy to normalne, że on w tym wieku ma problemy z erekcją?

Milena poznała świetnego faceta, ale… No właśnie.
Czy to normalne, że on w tym wieku ma problemy z erekcją?
Fot. Unsplash (Deon Black)
02.02.2022

Od 4 miesięcy jestem singielką. Wcześniej byłam w dość długim związku i bycie samą to dla mnie pewnego rodzaju nowość. Podoba mi się to, że wreszcie mogę robić, co chcę i nikogo nie muszę prosić o zdanie, czy zgodę.

Trochę pobyłam sama ze sobą, trochę z przyjaciółmi, a teraz nabrałam znowu ochoty na flirt i poznawanie facetów. Wcześniej myślałam, że będę skakać z kwiatka na kwiatek, ale zaczęłam spotykać się z Tomkiem. Spodobał mi się do tego stopnia, że na razie nie myślę o randkach z innymi.

Zobacz także: Dowiedziałam się, że on od trzech lat mnie zdradza

Ogólnie super facet. Wesoły, gadatliwy, ma czystą kartę. Tak jak ja lubi być aktywny, więc nasze spotkania to były głównie spacery i zwiedzanie. Ostatnio zaproponowałam, żebyśmy posiedzieli u mnie. Zaczęliśmy się całować, już zresztą nie pierwszy raz, bo całowaliśmy się sporo na poprzednich spotkaniach. Od buziaka do buziaka i wylądowaliśmy w sypialni. Tam jednak spore zaskoczenie, bo Tomek miał problem z erekcją.

Tego dnia wypiliśmy tylko po lampce wina, więc nie było to spowodowane alkoholem. Próbowałam go podniecić na różne sposoby kilka razy, ale nie udało się i finalnie się nie kochaliśmy. Po kilku dniach sytuacja się powtórzyła.

Zdarzyło mi się to z facetem pierwszy raz. Uważam, że jestem atrakcyjną dziewczyną, więc nie szukałabym tu problemu w sobie, tylko w nim. To młody chłopak, więc to tym bardziej dziwne. Czy w wieku 29 lat można mieć problemy z erekcją?

Milena

Czy w wieku 29 lat można mieć problemy z erekcją? Zagłosuj:

84 % tak
16 % nie

Polecane wideo

Horoskop miłosny na LUTY
Horoskop miłosny na LUTY - zdjęcie 1
Komentarze (27)
Ocena: 4.7 / 5
Ď⚠ŅĜỄŘ Z☢Ñ€ (Ocena: 5) 14.08.2023 17:43
BANANA 🍌
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.02.2022 16:02
Żyjemy w tak stresujących czasach, że nie dziwiłabym się, że mu nie staje. Może ma jakieś problemy i żyje w ciągłym stresie ? Może ma depresje ? Może bierze jakieś leki ? To wszystko może powodować brak erekcji, tak samo jak u kobiet brak libido. Sama mam problemy seksualne przez moją chorobę i ciężko mi się skupić na seksie, chociaż kocham mojego faceta.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.02.2022 10:09
Stres, słabe krążenie, mogą być różne przyczyny, jeśli będzie się to powtarzać trzeba się skonsultować z lekarzem
odpowiedz
Julka (Ocena: 5) 03.02.2022 09:34
Mojemu pomogła fala ESWT na problemy z erekcją - po kilku miesiącach mogę powiedzieć że daje radę. Korzyści leczenia metodą LSWT ( falą uderzeniową) w zaburzeniach erekcji: Rehabilitacja urologiczna leczy przyczyny problemów z erekcją, a nie tylko objawy; Pierwsze efekty, w postaci wzmocnienia erekcji, pojawiają się po 2-3 sesjach zabiegowych; Pozytywne efekty uzyskuje się u ok. 70-80% pacjentów ; Pojawienie się spontanicznych erekcji bez tabletek na erekcję; Terapia ESWT jest nieinwazyjna i całkowicie bezbolesna; Uruchamia naturalne i fizjologiczne mechanizmy naprawcze, zwiększając przepływ krwi; Przywraca radość z życia seksualnego, dzięki stabilnej, dłuższej i mocniejszej erekcji; Nie wyklucza stosowania innych metod terapeutycznych (np. farmakoterapii). Dzięki eliminacji problemów z erekcją pozwala poprawić życie płciowe i wzmocnić doznania w czasie stosunku. Źródło: https://centrum-kore.pl/leczenie-zaburzen-erekcji-wzwodu-poznan/
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.02.2022 18:55
To może być np stres. Normalka u młodych mężczyzn. Stres przed nową partnerką lub przedwczesnym wytryskiem.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie