Czy zeswatać przyjaciółkę z moim byłym chłopakiem?

Katarzyna jest przekonana, że bardzo do siebie pasują.
Czy zeswatać przyjaciółkę z moim byłym chłopakiem?
Fot. Unsplash
25.01.2022

Kilku eks mam na swoim koncie, ale z żadnym nie utrzymuję kontaktu. Poza jednym - pierwszym poważnym, z którym byłam już dobrych kilka lat temu. Chyba jakieś 5, więc zdążyłam zapomnieć, co nas łączyło.

Teraz to bardziej kumpel, więc nie wracamy do tematu. Poznałam nawet jego dwie kolejne dziewczyny, ale niestety im nie wyszło. Ostatnie rozstanie bardzo ciężko zniósł, więc może powinnam mu pomóc? Zwłaszcza, że przyjaciółce też by się ktoś przydał.

To naprawdę fajna babeczka, ale ewidentnie nie ma szczęścia do facetów. Nie rozumiem dlaczego, bo potrafi się bawić, ciężko pracować, ma poczucie humoru i jest niesamowicie lojalna. Taki ideał, że gdybym mogła, to sama bym ją poderwała.

Zobacz także: Boję się porodu do tego stopnia, że rozważam adopcję

No, ale tak zupełnie serio - znam ich oboje i nie mogę pozbyć się wrażenia, że idealnie do siebie pasują. Bardzo podobny temperament, a wizualnie też całkiem podobni. No i mnie lubią, więc powinni się dogadać.

Zastanawiam się, czy nie spróbować ich ze sobą zeswatać. Z drugiej jednak strony może to być niekomfortowe. Dla nich, a może dla mnie. Sama nie wiem, nigdy nawet nie słyszałam o takiej sytuacji.

Myślicie, że to dobry pomysł i powinnam ich ze sobą poznać?

Katarzyna

Czy zeswatać przyjaciółkę z moim byłym chłopakiem? Zagłosuj:

 

47 % tak
53 % nie

Polecane wideo

Co wywróżyli Ci wikingowie? Poznaj swój horoskop runiczny na 2022 rok
Co wywróżyli Ci wikingowie? Poznaj swój horoskop runiczny na 2022 rok - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.01.2022 12:18
To chore
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.01.2022 23:17
Czy wy kobiety zdurnialyscie do reszty? Swatac bylego z wlasna przyjaciolka?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 25.01.2022 19:28
Dlaczego nie? Jedyne kto jest w takiej relacji w niekomfortowej sytuacji, to była dziewczyna. Ale tutaj to Ty nią jesteś, i nie masz z tym najmniejszego problemu, więc go for it :) tylko nie na siłę, po prostu pozwól im się poznać przy jakiejś okazji i zobacz, co dalej.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.01.2022 11:23
Taki list już był lub bardzo podobny, słaba macie pamięć w re.dakcji
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.01.2022 08:52
Uwazam ze tak Mozesz sprobowac Jak nie wyjdzie trudno ale gdyby wyszlo to super odczucie gdy widzi sie szczescie dwojga ludzi do ktorego przylozylo sie reke Znam kilkanascie par wyswatanych przez znajomych gdyby nie pomoc tych znajomych te pary nie mialyby szans na spotkanie Ruszaj do.dziela i nie trac czasu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie