Czy po kilku udanych randkach powinniśmy oboje usunąć Tindera?

Ewa jest do tego skłonna, ale nie wie, czy chłopak, z którym zaczęła się spotykać, myśli podobnie.
Czy po kilku udanych randkach powinniśmy oboje usunąć Tindera?
Fot. Unsplash (Remy Loz)
28.12.2021

Nie wierzyłam, że na Tinderze można poznać kogoś na poważnie, ale chyba się myliłam. Na początku grudnia zaczęłam rozmawiać z Antkiem. Zresztą nie tylko z nim, bo wiadomo, na czym polega ta aplikacja. Rozmów z różnymi chłopakami miałam kilkanaście, ale to z Antkiem gadało mi się najlepiej i to z nim chciałam się spotkać najbardziej. Ucieszyłam się, jak zaproponował spotkanie w swojej ulubionej kawiarni.

Zobacz także: Moi znajomi są ateistami chyba tylko dlatego, że to modne

Randka była bardzo, ale to bardzo udana. Gadało się tak samo dobrze, jak przez telefon. On widocznie uznał podobnie, bo potem zaprosił mnie na drugą, trzecią i kolejne randki. Spotykamy się, codziennie do siebie dzwonimy, piszemy, całujemy i trzymamy za ręce. To już początek związku.

Cieszę się, że na siebie trafiliśmy, ale chciałabym, żebyśmy przestali już korzystać z Tindera. Oboje. Ja mogłabym skasować tam konto choćby teraz, ale nie wiem, czy Antek zrobi to samo. Dla mnie po prostu nie wchodzi w grę związek, w którym ja, on lub oboje nadal mamy zainstalowaną tę aplikację.

Na pewno z nim o tym porozmawiam, tylko zastanawiam się, czy to nie za wcześnie. Jest między nami super, ale znamy się od miesiąca. Jestem ciekawa, kto u was wyszedł z inicjatywą do usunięcia Tindera? Wy czy wasi partnerzy? I po jakim czasie od pierwszego spotkania to nastąpiło?

Ewa

Czy po kilku udanych randkach powinniśmy oboje usunąć Tindera?

76 % tak
24 % nie

Polecane wideo

Horoskop: Ta data w 2022 roku będzie dla Ciebie najszczęśliwsza
Horoskop: Ta data w 2022 roku będzie dla Ciebie najszczęśliwsza - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.12.2021 21:52
Jak ja poznałam swojego partnera, usunęłam aplikację po 3 randce, bo bez słów było wiadomo, że oboje tworzymy nowy wspólny związek. Poinformowałam dopiero po jakimś czasie mojego faceta, że nie korzystam z tych aplikacji. On stwierdził, że usunął je po pierwszym pocałunku, także...usuń to cholerstwo, jak ci z nim dobrze😊 może twój chłopak też już dawno to zrobił
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.12.2021 08:07
Zapytaj co on o tym sądzi i tyle. Przynajmniej się dowiesz jak on to wszystko widzi
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.12.2021 07:52
Ja usunęłam i moj partner tez :) sam to zaproponował po 3 spotkaniu ze nie chce jakis nieścisłości w tym temacie :) poznaliśmy sie dwa lata temu na tinderze :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.12.2021 02:16
O ile mi wiadomo to można założyć konto jeszcze raz, gdyby była taka potrzeba - a samo to, że czujesz że znalazłaś właściwą osobą i chcesz usunąć aplikację świadczy o tym, że poznalaś kogoś naprawdę fajnego. Miesiąc to faktycznie bardzo krótko i możesz być pod wpływem emocji - ale to chyba właśnie tak działa? Ja bym takie konto usunęła ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie