Czy rozstać się z nim przed sylwestrem?

Magda nie chce wchodzić w Nowy Rok z osobą, z którą nie wiąże planów na przyszłość.
Czy rozstać się z nim przed sylwestrem?
Fot. Unsplash
23.12.2021

Ostatnio sporo myślę o tym, jak wygląda moje obecne życie. Z wielu spraw jestem dumna, na przykład z mojej pracy i kariery. Im więcej zastanawiam się jednak nad moim związkiem, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Marcin to nie jest osoba, z którą chciałabym robić plany na przyszłość.

Ostatnio nie dogadujemy się najlepiej. Widzę jednak, że on chce walczyć o tę relację, w przeciwieństwie do mnie. Bardzo go lubię i szanuję, ale chyba po prostu już go nie kocham. Zastanawiam się poważnie nad tym, aby zakończyć związek jeszcze przed sylwestrem i w Nowy Rok wejść z czystą kartą.

Zobacz także: Zajrzałam do telefonu męża i przeczytałam SMS-y od jego kochanki

Święta spędzamy osobno, każde ze swoją rodziną, ale na sylwestra mieliśmy pójść do jego znajomych. To o tyle dobrze, że jeśli zerwałabym z nim teraz, to i tak nie byłby sam w ostatnią noc roku. Wśród przyjaciół byłoby mu na pewno łatwiej znieść moje odejście. Staram się jednak przy tym wczuć w sytuację drugiej osoby i porzucenie w grudniu, kiedy jest tyle okazji do świętowania, wydaje mi się po prostu czymś nieludzkim.

Pomóżcie proszę i nie oceniajcie moich wyborów. Osobno będziemy szczęśliwsi.

Magda

Czy rozstać się z chłopakiem przed sylwestrem? Zagłosuj:

68 % tak
32 % nie

Polecane wideo

Astrolodzy z góry przepraszają, ale dla tych 3 znaków zodiaku rok 2022 wcale nie będzie udany...
Astrolodzy z góry przepraszają, ale dla tych 3 znaków zodiaku rok 2022 wcale nie będzie udany... - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 4.8 / 5
Ginger (Ocena: 5) 25.12.2021 03:55
Zerwij teraz. Nowy rok nowa Ty i za rok to samo. U wielu z Was mimo dwudziestu takich obietnic zmienia sie tylko ilość byłych i rok.
odpowiedz
Gosia (Ocena: 3) 25.12.2021 03:50
Ile tutaj specjalistek od zrywania. W tym jesteście dobre.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.12.2021 11:11
A ja zerwałam na imprezie u niego w domu, nie planowałam tego, ale tak jakoś wyszło. Nie było histerii, na spokojnie sobie wytłumaczyliśmy to i owo. To był rodzaj takiego pożegnania. I poczułam ulgę. Każde z nas rozpoczynał nowy rok z czystą kartą. Wszystko zależy na jakim etapie byliście itd.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.12.2021 11:02
Lepiej przed, będziesz mieć wolna głowę, może po świętach się spotkajcie. Będziecie udawać na sylwestra przed znajomymi jaka to z was zakochana para? Życzenia na Nowy Rok będą niezręczne i bardziej głupio wyjdzie jak zerwiesz zaraz po 1 stycznia.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.12.2021 11:00
Zerwanie trzeba zrobic szybko, to jak zerwanie plastra. Nie ma sie co oszukiwac i oszukiwac tym smaym druga osobe. Zerwac przed sylwestrem.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie