Czy na Tinderze da się jeszcze znaleźć miłość?

Marta zastanawia się, gdzie można poznać kogoś wartościowego.
Czy na Tinderze da się jeszcze znaleźć miłość?
Fot. Unsplash (Alexander Sinn)
20.12.2021

Na kilka lat wypadłam z rynku randkowego. Byłam w wieloletnim związku, więc ominęły mnie te wszystkie Tindery, Badoo, i tym podobne aplikacje do poznawania ludzi. Ostatnio dojrzałam jednak do tego, by spróbować ponownie się z kimś związać.

Niestety, poznanie teraz kogokolwiek w inny sposób niż za pomocą aplikacji, jest praktycznie niemożliwe. Moi znajomi nie mają już singli w moim wieku w swoim towarzystwie. W komunikacji miejskiej każdy gapi się w swój telefon, a nie na ludzi wokół. Do klubów od wybuchu pandemii nie chodzę.

Zobacz także: Jego napady zazdrości mnie wykańczają…

Póki co nie ściągnęłam sobie jeszcze żadnej aplikacji i nie założyłam profilu, ale naczytałam się trochę na grupach kobiecych o tym, ilu oszustów tam czyha. Żonaci, ojcowie z dziećmi, faceci na jedną noc… Mnie to nie interesuje. Chcę kogoś wartościowego, na stałe.

Jestem ciekawa Waszych doświadczeń z Tinderem lub innymi aplikacjami. Poznałyście tam fajnych facetów, z którymi stworzyłyście związek? Nie jestem desperatką. Po prostu szukam pomysłów na to, gdzie kogoś poznać na poważnie.

Marta

Czy na Tinderze da się jeszcze znaleźć miłość? Zagłosuj:

43 % tak
57 % nie

Polecane wideo

Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ
Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (47)
Ocena: 4.43 / 5
gość (Ocena: 5) wczoraj 18:39
Pomogę osiágnáç szczyt.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.01.2022 19:27
Ja znalazłam miłość na Tinderze . Jesteśmy już 5 lat razem 🙂Jednak trzeba być cierpliwym :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.01.2022 15:12
Ja znalazłam, przez przypadek i jesteśmy już ponad rok
odpowiedz
Mgdaa (Ocena: 5) 07.01.2022 13:29
Z Tindera nie korzystałam, ale z Badoo. Dopiero po półtora roku znalazłam normalnego faceta. Musiałam mieć wiele cierpliwości do tego czasu, bo poprzedni poznani to w 99% niezdecydowani, sfrustrowani albo którym zależało tylko na jednym. :/
odpowiedz
Robert (Ocena: 5) 05.01.2022 20:19
Ja mam konto na Tinder i mam i mam 37 lat, ciężko jest trafić na kobietę która jest zdecydowana i chce się spotkać, zazwyczaj jest dwa, trzy dni pisania i kontakt się urywa. Sam szukam kobiety miłej, inteligentnej, ładnej, bo wiadomo że kobieta musi się podobać i takiej co ma poukładane w głowie. Czy to czasem nie za duzo?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie