Czy na Tinderze da się jeszcze znaleźć miłość?

Marta zastanawia się, gdzie można poznać kogoś wartościowego.
Czy na Tinderze da się jeszcze znaleźć miłość?
Fot. Unsplash (Alexander Sinn)
20.12.2021

Na kilka lat wypadłam z rynku randkowego. Byłam w wieloletnim związku, więc ominęły mnie te wszystkie Tindery, Badoo, i tym podobne aplikacje do poznawania ludzi. Ostatnio dojrzałam jednak do tego, by spróbować ponownie się z kimś związać.

Niestety, poznanie teraz kogokolwiek w inny sposób niż za pomocą aplikacji, jest praktycznie niemożliwe. Moi znajomi nie mają już singli w moim wieku w swoim towarzystwie. W komunikacji miejskiej każdy gapi się w swój telefon, a nie na ludzi wokół. Do klubów od wybuchu pandemii nie chodzę.

Zobacz także: Jego napady zazdrości mnie wykańczają…

Póki co nie ściągnęłam sobie jeszcze żadnej aplikacji i nie założyłam profilu, ale naczytałam się trochę na grupach kobiecych o tym, ilu oszustów tam czyha. Żonaci, ojcowie z dziećmi, faceci na jedną noc… Mnie to nie interesuje. Chcę kogoś wartościowego, na stałe.

Jestem ciekawa Waszych doświadczeń z Tinderem lub innymi aplikacjami. Poznałyście tam fajnych facetów, z którymi stworzyłyście związek? Nie jestem desperatką. Po prostu szukam pomysłów na to, gdzie kogoś poznać na poważnie.

Marta

Czy na Tinderze da się jeszcze znaleźć miłość? Zagłosuj:

43 % tak
57 % nie

Polecane wideo

Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ
Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (68)
Ocena: 4.34 / 5
Misia (Ocena: 1) 08.05.2022 14:36
Ja mam chłopaka którego poznałam bez tych aplikacji . Jestem z nim pół roku i jest mi z nim dobrze 🙂🙂🙂
odpowiedz
Żenada (Ocena: 1) 03.04.2022 13:39
Śmieję się z was kobiety, jestem na tylu portalach randkowych i to już ponad 5 lat, dlatego, że cały czas szukam tej jedynej, niestety bardzo dużo z was stwierdza że to wygląd u chłopaka jest ważniejszy od opisu, nie zrobicie nawet pary z kimś kto może nie cieszy wyglądem bo wam się to nie podoba a dużo z tych facetów właśnie takiego typu nie szuka ani na jedną noc ani na przyjaźń z benefitami ani nie są żonaci ani nie mają dzieci. Po prostu są tam bo chcą być szczęśliwi. Wyrobiła się też jakaś dziwna moda że ładny może mieć ładną dziewczynę i jaką chce ale już brzydki tylko te brzydkie. Nie rozumiem tej mody naprawdę, jeśli by jej nie było to podejrzewam, że takie portale by nawet nie istniały, bo by każdy z każdym rozmawiał. Ale no cóż cały czas powtarzacie ten sam błąd a potem piszecie takie głupie posty jak "czy da się na tinderze znaleźć kogoś normalnego". Nigdy nie bylem w związku powyżej jednego miesiąca bo ciągle nie spotkałem normalnej kobiety która by nie oceniała po wyglądzie.
zobacz odpowiedzi (1)
Alicja łuszczyk (Ocena: 5) 29.03.2022 20:58
Ja nie mam jeszcze chłopaka który jest najlepszy w historii mojego życia 🤐🙄
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 28.03.2022 13:23
Kurwa mać
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 28.03.2022 13:22
Aha aha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie