Czy flirt z innym to już zdrada?

Justyna sporo rozmawia ostatnio z kolegą z pracy i czuje przez to wyrzuty sumienia.
Czy flirt z innym to już zdrada?
Fot. pexels (Luca De Massis)
23.05.2022

Do tej pory zdradę postrzegałam zawsze jako pocałunek lub pójście z kimś do łóżka. Dla mnie zdrada to było coś fizycznego. Teraz jednak zastanawiam się, czy niewiernością można nazwać również zwykły flirt. Zwłaszcza że ostatnio z tego powodu czuję wyrzuty sumienia.

Nigdy nie zdradziłam mojego chłopaka, a jesteśmy razem już od trzech lat. Bardzo mi na nim zależy. Kochamy się i świetnie dogadujemy. To bardzo dobry człowiek. Ostatnio zaczął mnie jednak podrywać nowy kolega z pracy. On wie, że jestem zajęta, bo pytał mnie o to. To miłe uczucie, że nadal mogę się podobać komuś innemu niż mój partner. Sporo z tym kolegą rozmawiamy w pracy, ale też wieczorami. On bardzo ze mną flirtuje, ja staram się go hamować, ale też lubię od czasu do czasu go pokokietować.

Zobacz także: LIST: „Co roku to samo. W Wigilię rodzina życzy mi chłopaka, a w sylwestra…”

Myślę o moim chłopaku i o tym, że gdyby się dowiedział, to byłoby mu bardzo przykro. Ja bym nie chciała, żeby pisał sobie z innymi dziewczynami, a sama dokładnie to robię. Z drugiej strony nie umawiam się z tym kolegą na żadne sam na sam. Dziwnie to zabrzmi, ale podoba mi się to, że… mu się podobam.

Waszym zdaniem taki flirt to już zdrada?

Justyna

Czy flirt z innym to zdrada? Zagłosuj:

52 % tak
48 % nie

Polecane wideo

Trafna analiza osobowości. Co widzisz na obrazku?
Trafna analiza osobowości. Co widzisz na obrazku? - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 23.05.2022 15:45
Tak, zdrada mentalna. To tak samo wstrętne jak i zdrada fizyczna.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.05.2022 12:01
Taki flirt to prowokowanie faceta do bójki. Normalny zdrowy facet w takiej sytuacji zwraca się do takiego kolegi z uprzejmą prośbą żeby się odpie. od jego kobiety, po czym od słowa do słowa wywiązuje się mordobicie. Przyznaj że o to ci Justynko chodzi. Dwóch facetów walczących o ciebie to dopiero by ci się podobało.
odpowiedz
Paweł (Ocena: 5) 22.12.2021 14:06
Nie wiem, nie wiem... Ja nie mam kobiety to się nie znam, ale flirtować mogę :) Ostatnio poznałem taką laskę na adoreo i już jesteśmy po 1 spotkaniu i noooo.. jest potencjał :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.12.2021 22:47
"Ja bym nie chciała, żeby pisał sobie z innymi dziewczynami, a sama dokładnie to robię." - sama sobie odpowiedziałaś. Jeśli uważasz, że coś byłoby nielojalnością wobec Ciebie, to tak, jest to zdrada.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.12.2021 18:32
Cześć, zasada jest prosta - jeżeli twojego partnera to nie rusza to nie jest zdrada, tyle że dowiesz się tylko wtedy jak pokażesz mu tę korespondencję. Ty wybierasz. Tylko wiedz, że średnio w 50 % nie ma co zbierać. Warto??? Powodzenia.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie