On najchętniej nie wypuszczałby mnie z łóżka! Czy ten związek ma sens?

Ada ma o wiele mniejszy popęd od swojego partnera.
On najchętniej nie wypuszczałby mnie z łóżka! Czy ten związek ma sens?
Fot. Unsplash (Dainis Graveris)
15.12.2021

Poznałam Maćka przez moją koleżankę z pracy. Zeswatała nas, bo od początku twierdziła, że bardzo do siebie pasujemy. Faktycznie, między nami kliknęło już na pierwszej randce. Rozmowa toczyła się bardzo swobodnie, dużo się śmialiśmy i wygłupialiśmy.

Do łóżka poszliśmy na trzecim spotkaniu. Było wspaniale, więc tego samego wieczoru zrobiliśmy to jeszcze dwa razy. Zaskoczył mnie wtedy Maćka apetyt, ale raczej na plus. Sądziłam, że po prostu ja tak na niego działam. Potem na naszych spotkaniach interesowało go już głównie to. Przyjeżdżałam do niego, pytałam, jak mu minął dzień, a on rzucał „pogadamy potem” i od razu zaczynał mnie rozbierać. Może na początku było to zabawne, a nawet podniecające, ale jesteśmy już razem od 4 miesięcy, a on dosłownie nie wypuszczałby mnie z łóżka.

Zobacz także: Jego napady zazdrości mnie wykańczają…

Ja mam o wiele mniejszy popęd od niego. Bardzo lubię seks, ale nie jestem w stanie uprawiać go codziennie lub po kilka razy w nocy. Jak nocuję u niego, albo on u mnie to często mnie budzi, bo nachodzi go ochota. Zaczynam podejrzewać, że jest od tego uzależniony. Zastanawiam się też, czy taka relacja ma sens na dłuższą metę. Ja po prostu nie mam ochoty na zbliżenia tak często, jak on. Powiedziałam mu to, ale on nie rozumie, „jak można nie chcieć orgazmu”.

Co robić?

Ada

Czy zerwać z chłopakiem, który ma większy apetyt na seks niż ja? Zagłosuj:

60 % tak
40 % nie

Polecane wideo

Astrolodzy z góry przepraszają, ale dla tych 3 znaków zodiaku rok 2022 wcale nie będzie udany...
Astrolodzy z góry przepraszają, ale dla tych 3 znaków zodiaku rok 2022 wcale nie będzie udany... - zdjęcie 1
Komentarze (14)
Ocena: 4.71 / 5
gość (Ocena: 5) 25.01.2022 21:45
sex na prawde
odpowiedz
Alka (Ocena: 5) 16.12.2021 00:59
Akurat z moim partnerem mamy podobne temperamenty, lubimy się kochać. Nawet zdecydowałam się na antykoncepcję, mam belarę. Skuteczne zabezpieczenie dużo daje, jest większa spontaniczność.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.12.2021 14:54
Uciekaj, bo to nie związek. On ma cię gdzieś. Spotykałam się z takim facetem. Niby rozmawialiśmy, ale on wiecznie mi przerywał i ciągnął do łóżka. Początkowo jeszcze myślałam, że mu przejdzie, ale nie. Ja go nie obchodziłam. Kiedyś, kiedy miałam okres, wyjechał na tydzień bez żadnego znaku. Chciałam zerwać- ubłagał mnie o szanse, spotkaliśmy się na mieście żeby porozmawiać, żeby go nie kusiło. I co? On nie wiedział o mnie nic. Nie znał mojego drugiego imienia, nie wiedział jakie studia skończyłam, ledwo kojarzył gdzie pracuję, a to były rzeczy, które mu mówiłam wiele razy. Wtedy zrozumiałam, że nigdy nie będę z nim szczęśliwa, a gdybym zaszła w ciąże miałabym gwarantowany pakiet chorób wenerycznych po połogu. Zapomniałam o nim, tak jest lepiej.
odpowiedz
Magdalena Robilaskę (Ocena: 1) 15.12.2021 12:25
Zapewne jesteś zimną kłodą? Niech chłopak czym prędzej ucieka od ciebie. Na pożegnanie możesz ewentualnie zrobić blołżoba i elo.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.12.2021 12:12
Ot, erosomańska świnia.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie