Czy jechać na wypad w góry z samymi parami?

Paulina jest jedyną singielką w swojej paczce znajomych.
Czy jechać na wypad w góry z samymi parami?
Fot. pexels (Tobi)
07.12.2021

Moi znajomi planują w lutym wspólny wyjazd w góry. Nie wyobrażają sobie, żeby mnie tam zabrakło, ale ja wciąż się waham, czy z nimi jechać. Jeśli się zgodzę, będę jedyną singielką w grupie. Każdy ma swojego partnera, którego zabiera na ten wypad. Wspólnie ze mną byłoby to 9 osób, 4 pary i ja na doczepkę.

Zobacz także: Kolega zachował się wobec mnie niestosownie, gdy u niego nocowałam

Na co dzień nie mam problemu z tym, że jestem sama. Jeśli ktoś pojawi się w moim życiu, będę szczęśliwa, ale teraz też jest mi dobrze. Kilkudniowy wyjazd z samymi parami to jednak coś innego. Chyba nie czułabym się w takim towarzystwie komfortowo. Wszyscy siedzieliby przytuleni przy kominku, trzymali się za rękę i tylko ja nie miałabym w kogo się wtulić. Moi znajomi nie są co prawda ludźmi, którzy obnoszą się przed wszystkimi ze swoimi uczuciami, ale prędzej czy później każda z tych par by się zajmowała sama sobą.

Waham się ciągle, co robić, a muszę się zdeklarować do końca tygodnia, bo wtedy zrobimy rezerwację. Jechać?

Paulina

Czy jechać na wypad w góry z samymi parami? Zagłosuj:

34 % tak
66 % nie

Polecane wideo

Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ
Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.07.2022 17:58
Ja bym nie jechała czułam bym się niekomfortowo w takiej sytuacji, jako ktoś jak to określiła autorka "na doczepkę". Byłam sama na weselu i również miło tego nie wspominam. Niby jest moda na singielstwo a w rzeczywistości każdy szuka swojej drugiej połówki.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.12.2021 22:45
Ja ogólnie nie miałam nigdy problemu z przebywaniem wśród par. Najgorzej jak jednak na imprezie przychodzi moment tańczenia, bo albo- w tej lepsze wersji- siedzę sama albo co gorsza mnie wciskają jakiemuś samotnemu, a nie lubię takiego wciskania na siłę
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.12.2021 14:06
Why not? Osiem osob to spora grupa :) jedz !
odpowiedz
Ula (Ocena: 5) 07.12.2021 08:54
Ja dopiero co byłam w górach ze znajomymi, same pary i jedna koleżanka bez pary. Wydaje mi się, ze było git i że dobrze się bawiła. Jedź, nie marudź :)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 07.12.2021 06:01
Wyjazd ze znajomymi, w mojej opinii, to prosta droga do straty znajomych.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie