Czy wymienić zamki po jego wyprowadzce?

Rozstanie nie należało do najprzyjemniejszych.
Czy wymienić zamki po jego wyprowadzce?
Fot. pexels (Ksenia Chernaya)
03.12.2021

Wczoraj rozstałam się z chłopakiem. Wyszło na jaw, że nie jest wobec mnie szczery i że na mnie żeruje. Pomagałam mu, kiedy stracił pracę. Wprowadził się do mnie, ja nas utrzymywałam i harowałam na to, żebyśmy mieli co jeść i za co płacić rachunki. On w tym czasie robił z siebie ofiarę, a ja w to niestety naiwnie wierzyłam.

Zobacz także: Kolega zachował się wobec mnie niestosownie, gdy u niego nocowałam

Dopiero rozmowa z jego byłą dziewczyną otworzyła mi oczy. Okazało się, że to typowy oszust i bawidamek. Ją też mamił i wyciągał od niej pieniądze. Jak pogadałyśmy i ona przytoczyła mi różne sytuacje z ich życia to od razu włączyła mi się czerwona lampka, bo to samo działo się u nas. Kazałam mu się wyprowadzić, ale teraz zastanawiam się, czy powinnam też od razu wymienić zamki w drzwiach. Rozstanie nie należało, delikatnie mówiąc, do najprzyjemniejszych i obawiam się jego zemsty.

On miał klucze do mojego mieszkania, sama mu je dorobiłam. Boję się, że dorobił sobie jeszcze jeden komplet pod moją nieobecność i że albo będzie chciał mnie kiedyś okraść, albo będzie mnie nachodził. Nie wiem, czy jest złodziejem. Raczej nie, ale skoro bez skrupułów na mnie żerował, to może i do wszystkiego jest zdolny.

Wymienić te zamki dla świętego spokoju czy już popadam w jakąś paranoję?

Karo

Czy wymienić zamki po jego wyprowadzce? Zagłosuj:

98 % tak
2 % nie

Polecane wideo

Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ
Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 4.43 / 5
Pola (Ocena: 5) 05.12.2021 23:02
Jasne ze wymien
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.12.2021 12:44
Wymień
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 03.12.2021 10:28
Wymień, babska są wstrętne, gotowa ci jeszcze na chatę wleź.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 03.12.2021 09:28
Absolutnie trzeba wyienic! Lepiej ta stowe dac na nowy zamek, moze niepotrzebnie, niz potem zwyczajnie zostac okradziona i jak potem mu udowodnisz, ze cos Ci zniszczyl czy ukradl, jak teoretycznie juz nie ma kluczy?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.12.2021 00:40
Tak, wymień.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie