Przekłute sutki - TAK czy NIE?

Co doradzicie Paulinie?
Przekłute sutki - TAK czy NIE?
Fot. pexels (Julia Kuzenkov)
12.11.2021

Bardzo proszę o opinię szczególnie te dziewczyny, które mają doświadczenie z piercingiem. Sama mam już kilka kolczyków. Oczywiście w uszach, ale też malutki w nosie i w brwi. Trochę bolało, ale do przeżycia. Mojemu chłopakowi się podobają, rodzina też to jakoś przełknęła, ale nabrałam ochoty na coś jeszcze. Kiedyś marzył mi się pępek, ale ostatnio myślę o przekłuciu sutków.

Co mnie powstrzymuje? Przede wszystkim chodzi o ból, bo mam strasznie wrażliwe piersi. Wystarczy, że założę bluzkę bez stanika i już mnie to drażni. Jak sobie wyobrażę, że ktoś mi przy nich majstruje i wbija igłę, to aż mnie skręca. Ale z drugiej strony, to mi się po prostu podoba.

Zobacz także: Chłopak mojej przyjaciółki nigdy nie zarabiał więcej niż 2500 tys. zł

Może dzięki kolczykom sutki nie będą już tak nadwrażliwe? Na to też liczę i mam nadzieję, że ktoś bardziej doświadczony może mi to potwierdzić. Ciekawi mnie też, czy przekłuwanie bardzo boli i ile czasu się goi.

No i najważniejsze – jak się żyje z takimi kolczykami i jak reagują na nie inni. Podejrzewam, że dla niektórych to już przesada, ale w końcu to moje życie i ciało.

Paulina

Przekłute sutki - TAK czy NIE? Zagłosuj:

48 % tak
52 % nie

Polecane wideo

Te znaki zodiaku w 2022 roku staną na ślubnym kobiercu. Kto może już zacząć planować wesele?
Te znaki zodiaku w 2022 roku staną na ślubnym kobiercu. Kto może już zacząć planować wesele? - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.02.2022 00:28
Przebiłam 3 dni temu. Bolało jak diabli ale tylko w momencie przekłucia (3/4s.) Później lekki niedyskomfort. Na obecną chwilę chyba jest ok, nic zbytnio się nie sączy, wiadomo że małe strupki przy wejściu kolczyków muszą byc. Teraz po 3 dniach nie boli nic a nic, nawet nie czuje że mam. No i sutki ładnie wystają o co najbardziej mi chodziło (od zawsze miałam problem wklęsłych brodawek).
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.02.2022 22:06
Zrobiłam dwa kolczyki na raz, ból towarzyszył mi tylko przez pół godziny po przebijaniu i zniknął zaraz jak wzięłam tabletkę. Przez pierwsze 2 dni leciała krew i później już nic. Podczas pierwszego okresu po przekłuciu jednak był lekki dyskomfort, ale do przeżycia. Uważam, że wyglądają cudownie i dodają na pewno pewności siebie. Szczerze myślałam, że proces gojenia będzie okropny, bo tak tym straszą, ale nawet moja piercerka mówiła, że większość osób, którym robiła przekłucie sutków pisały zdziwione, że w ogóle ich nie bolało kiedy się goiło (wiadomo, że to też kwestia indywidualna) także nie ma czego się bać. Do dzieła!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.11.2021 08:54
Robiłam 5 miesięcy temu, ból był ale czego się nie robi, żeby ładnie wyglądać 😆 Nie miałam problemu z gojeniem, ból był przez pierwszy tydzień i potem przy skracaniu kolczyków. Jestem z nich mega zadowolona!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.11.2021 15:01
Słyszałam jedynie negatywne opinie. Że bardzo boli i że się paskudzi. Sama miałam kolczyk w pepku,języku i w wardze. W sutku bym się w życiu nie zdecydowała.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.11.2021 13:08
Z perspektywy czasu na pewno bym tego nie zrobiła a też bardzo mi się podobały kolczyki w sutku. Miałam przekłuty 1, bolało okropnie. Jeden z najgorszych bóli w życiu. Po 1,5 roku się poddałam. Nie chciał się dobrze wygoić, ciągle coś się sączyło. Czucie w tym sutku mam mniejsze.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie