Przekłute sutki - TAK czy NIE?

Co doradzicie Paulinie?
Przekłute sutki - TAK czy NIE?
Fot. pexels (Julia Kuzenkov)
12.11.2021

Bardzo proszę o opinię szczególnie te dziewczyny, które mają doświadczenie z piercingiem. Sama mam już kilka kolczyków. Oczywiście w uszach, ale też malutki w nosie i w brwi. Trochę bolało, ale do przeżycia. Mojemu chłopakowi się podobają, rodzina też to jakoś przełknęła, ale nabrałam ochoty na coś jeszcze. Kiedyś marzył mi się pępek, ale ostatnio myślę o przekłuciu sutków.

Co mnie powstrzymuje? Przede wszystkim chodzi o ból, bo mam strasznie wrażliwe piersi. Wystarczy, że założę bluzkę bez stanika i już mnie to drażni. Jak sobie wyobrażę, że ktoś mi przy nich majstruje i wbija igłę, to aż mnie skręca. Ale z drugiej strony, to mi się po prostu podoba.

Zobacz także: Chłopak mojej przyjaciółki nigdy nie zarabiał więcej niż 2500 tys. zł

Może dzięki kolczykom sutki nie będą już tak nadwrażliwe? Na to też liczę i mam nadzieję, że ktoś bardziej doświadczony może mi to potwierdzić. Ciekawi mnie też, czy przekłuwanie bardzo boli i ile czasu się goi.

No i najważniejsze – jak się żyje z takimi kolczykami i jak reagują na nie inni. Podejrzewam, że dla niektórych to już przesada, ale w końcu to moje życie i ciało.

Paulina

Przekłute sutki - TAK czy NIE? Zagłosuj:

31 % tak
69 % nie

Polecane wideo

Te znaki zodiaku w 2022 roku staną na ślubnym kobiercu. Kto może już zacząć planować wesele?
Te znaki zodiaku w 2022 roku staną na ślubnym kobiercu. Kto może już zacząć planować wesele? - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.11.2021 08:54
Robiłam 5 miesięcy temu, ból był ale czego się nie robi, żeby ładnie wyglądać 😆 Nie miałam problemu z gojeniem, ból był przez pierwszy tydzień i potem przy skracaniu kolczyków. Jestem z nich mega zadowolona!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.11.2021 15:01
Słyszałam jedynie negatywne opinie. Że bardzo boli i że się paskudzi. Sama miałam kolczyk w pepku,języku i w wardze. W sutku bym się w życiu nie zdecydowała.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.11.2021 13:08
Z perspektywy czasu na pewno bym tego nie zrobiła a też bardzo mi się podobały kolczyki w sutku. Miałam przekłuty 1, bolało okropnie. Jeden z najgorszych bóli w życiu. Po 1,5 roku się poddałam. Nie chciał się dobrze wygoić, ciągle coś się sączyło. Czucie w tym sutku mam mniejsze.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.11.2021 16:27
Mi się bardzo podoba, ale za bardzo boję się migracji i procesu gojenia
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.11.2021 15:44
Podejrzewam, że to bardzo boli, ale mnie się to bardzo podoba u kobiet.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie