Czy mogę iść do ślubu z wiązanką sztucznych kwiatów?

Ich cena jest o wiele niższa niż prawdziwych.
Czy mogę iść do ślubu z wiązanką sztucznych kwiatów?
Fot. Unsplash (Brigitte Tohm)
09.11.2021

Organizowanie wesela to bardzo duży wydatek, dlatego staram się szukać oszczędności tam, gdzie się da. Ostatnio wpadłam na pomysł, żeby pójść do ołtarza ze sztucznymi kwiatami. Znalazłam prześliczny bukiecik w sklepie z wyposażeniem wnętrz. Kwiaty wyglądają jak prawdziwe, pasują do sukni, a ich cena to tylko… 29 zł. W porównaniu do prawdziwej wiązanki, za którą trzeba zapłacić nawet 300 zł, to jak za darmo.

Sztuczny bukiet kupiłam, bo jeśli nie zdecyduję się mieć go ze sobą na ślubie, to będzie ozdobą salonu. Jego zaleta jest zresztą taka, że byłby świetną pamiątką ślubną. Prawdziwe kwiaty zwiędną i się je wyrzuci, bo nawet po zasuszeniu nie będą wyglądały tak dobrze, jak sztuczne.

Zobacz także: Suknia ślubna, która ma same pozytywne komentarze. „Niemożliwie idealna”

Waham się, co robić. Można iść do ślubu ze sztucznymi kwiatami czy to zła wróżba?

Karolina

Czy można iść do ślubu z wiązanką sztucznych kwiatów? Zagłosuj:

54 % tak
46 % nie

Polecane wideo

„Mój mąż jest gejem, a ja nie mam nic przeciwko temu”. Niezwykła para podzieliła się swoją zaskakującą historią miłosną
„Mój mąż jest gejem, a ja nie mam nic przeciwko temu”. Niezwykła para podzieliła się swoją zaskakującą historią miłosną - zdjęcie 1
Komentarze (28)
Ocena: 4.86 / 5
gość (Ocena: 1) 12.11.2021 11:39
Idź nawet z chwastami.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.11.2021 10:39
Nie ma żadnego obowiązku posiadania jednego typu kwiatów. Idź jak chcesz i z czym chcesz. Pamiętaj jedynie o odpadach, dbajmy o. ziemię
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.11.2021 23:00
O boszsz! Ja szlam do ślubu tak jak chciałam, wszystko zrobiłam po swojemu i jestem z tego zadowolona. Nie miałam akurat sztucznych kwiatów ale postawiłam na bardzo mały skromny bukiecik białych róż. Był piękny i kosztował może z 35 zł, do dzisiaj go mam.
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 09.11.2021 14:42
Można też kupić pojedynczego kwiatka i zapłacić maksymalnie 20 zł. Ale czasem trzeba włączyć myślenie. Na co kumu bukiet? Gdyby był sezon wiosna/lato to na łące uzbierałaby pięknych kwiatów. Wystarczy odrobina gustu i elementarna wiedza o układaniu kwiatów.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 09.11.2021 14:32
Absolutnie nie możesz! Jeśli staniesz przed ołtarzem ze sztuczną wiązanką, słońce wybuchnie i zostanie unicestwione życie w całym wszechświecie! Wy i wasze problemy z d... ja prdl.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie