Czy warto iść z byłym do łóżka?

Ewa ma na to ochotę. Ale czy to na pewno dobry pomysł?
Czy warto iść z byłym do łóżka?
Fot. Unsplash (Dusan Jovic)
04.11.2021

Pod koniec sierpnia rozstałam się z chłopakiem. To była moja decyzja. Spotykaliśmy się przez półtora roku, ale kompletnie do siebie nie pasowaliśmy. On kochał góry, ja morze. On nie przeczytał chyba ani jednej książki, ja czytam nałogowo. On lubił imprezy, ja wolałam siedzieć w domu. I tak dalej, i tak dalej. Kochaliśmy się oczywiście, ale ciągle dochodziło do kłótni, więc postanowiłam to wreszcie zakończyć.

Nie żałuję swojej decyzji, zresztą ciągle jesteśmy w kontakcie. Gadamy sobie o wszystkim, on czasem ze mną flirtuje, a mi to nie przeszkadza. Oboje nie zaczęliśmy jeszcze randkować z nowymi osobami, dlatego zastanawiam się, czy warto od czasu do czasu iść z nim do łóżka. W tym akurat byliśmy zgrani idealnie i muszę przyznać, że trochę za tym tęsknię.

Zobacz także: Mój chłopak nigdy za nic nie płaci…

On na pewno nie miałby nic przeciwko, bo czasem mi pisze, że mu się śniłam erotycznie albo że często wyobraża mnie sobie nago. Nie chcę, żebyśmy znowu byli razem, tylko raz na jakiś czas zobaczyli się w wiadomym celu. Powstrzymuje mnie tylko to, że zamiast tkwić jedną nogą w przeszłości powinnam raczej rozejrzeć się za nowym partnerem i ułożyć sobie życie z kimś, kto będzie do mnie pasował.

Co zrobiłybyście na moim miejscu? Z góry dziękuję.

Ewa

Czy warto iść do łóżka ze swoim byłym? Zagłosuj:

 

29 % tak
71 % nie

Polecane wideo

Horoskop miłosny na LISTOPAD
Horoskop miłosny na LISTOPAD - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 4.5 / 5
Julia32 (Ocena: 5) 14.05.2022 22:49
Nigdy bym nie poszla z ex do lozka
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.11.2021 21:44
Nigdy w życiu... szukaj nowego fajnego faceta...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 04.11.2021 11:25
Warto. Dobre ruchanko nie jest złe.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.11.2021 09:34
To, ze ludzie maja kompletnie inne zainteresowania nie oznacza, ze nie mogą być ze sobą. Wydaje mi się, ze między Wami sprawy są niekoniecznie skończone 😅
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.11.2021 01:04
Były to były, skończ to i znajdź innego do łóżka.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie