Czy dzieje się ze mną coś złego?

Marlena od kilkunastu dni ma niepokojące objawy.
Czy dzieje się ze mną coś złego?
Fot. Unsplash (Abbat)
03.11.2021

Nie chcę wpadać w panikę, bo dziwny stan obserwuję u siebie dopiero od kilkunastu dni. Ktoś z was może jednak ma podobnie, więc będę wdzięczna za rady i wskazówki.

Chodzi o to, że jestem ciągle zmęczona. Wysypiam się, bo kładę się spać około 22:00-22:30, a wstaję o 9:00. W weekendy przesypiam dłużej, nawet do 10:00-11:00. Mimo to ciężko wstać mi z łóżka, nie mam w ogóle energii, siły. Do wszystkiego się zmuszam. Nie mam apetytu, zawieszam się, oglądając telewizję. Często łapię się na tym, że nie mam pojęcia, co wydarzyło się w filmie kilka scen wcześniej. Pracuję zdalnie od początku pandemii i wcześniej praca szła mi sprawnie, a teraz potrafię siedzieć nad jednym mailem dwie godziny. Nie umiem zebrać myśli, czuję się potwornie zmęczona.

Zobacz także: LIST: „Przyjaciółka dała kosza facetowi z powodu jego imienia. Kompletnie tego nie rozumiem!”

Kolejny objaw to nocne koszmary. Nie śnię ich codziennie, ale jeśli już mam jakiś sen, to zazwyczaj jest zły. Albo ktoś mnie goni, atakuje, śledzi, albo ktoś bliski ginie, albo trafiam do opuszczonych domów, w których czyhają na mnie wielkie pająki lub walące się na mnie ściany czy meble.

Nie mam również apetytu. Jem, ale za każdym razem jedzenie w siebie wmuszam. Męczy mnie po prostu moje ciągłe zmęczenie i apatia. Chciałabym poczuć w sobie energię, ale nie wiem, co mi dolega. Dzieje się ze mną coś złego, czym powinnam się martwić?

Marlena

Czy z Marleną dzieje się coś złego? Zagłosuj:

78 % tak
22 % nie

Polecane wideo

Serial „Ty” powrócił z trzecim sezonem i... nowym przystojniakiem. Poznajcie Dylana Arnolda
Serial „Ty” powrócił z trzecim sezonem i... nowym przystojniakiem. Poznajcie Dylana Arnolda - zdjęcie 1
Komentarze (17)
Ocena: 4.76 / 5
gość (Ocena: 5) 27.11.2021 13:23
Zwolnij z praca i siedzeniem przed monitorem przygotuj ogrodek na zime Minie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.11.2021 23:46
Typowe objawy depresji
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.11.2021 18:12
Oj, dziewczyny, tworzycie wizje smiercionosnej choroby, a prawdopodobnie magnezu jej brak! I innych mineralow. Jedzenie mamy syfiaste, wszedzie gmo, to mamy malo skladnikow nineralnych w organizmie, a bardzo tego potrzebujemy do prawidlowego funkcjonowania mozgu.
zobacz odpowiedzi (1)
lekarz (Ocena: 5) 03.11.2021 15:36
Myślę, że coś dzieje się z twoim organizmem, nie wiem, czy to zaburzenia hormonalne, czy też organizm sygnalizuje schorzenie organiczne, ale proponuję szybką konsultację lekarską
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 03.11.2021 15:21
a gowno! PRzestancie wszystkim wmawiac chora tarczyce! Prawdopodobnie brakuje jej mineralow w organizmie! Jedzenie mamy jalowe. Przede wszystkim rzeba zaczac od picia dobrej, wysokozmineralizowanej wody. A po drugie brac magnez. Po kilku dniach zmiana bedzie diametralna.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie