Zerwał ze mną, po roku wrócił i… poprosił o rękę. Czy ten związek ma w ogóle sens?

Paulina boi się, że znów zostanie porzucona.
Zerwał ze mną, po roku wrócił i… poprosił o rękę. Czy ten związek ma w ogóle sens?
Fot. Unsplash (Nathan Dumlao)
29.10.2021

Tomek jest miłością mojego życia. Nawet kiedy zerwał ze mną półtora roku temu, nie potrafiłam o nim zapomnieć. Cierpiałam, myślałam o nim, marzyłam, żeby wrócił. Tak się faktycznie stało prawie rok po rozstaniu. Odezwał się do mnie, zapytał, czy z kimś się spotykam. Miałam wtedy kogoś, ale jak Tomek zaprosił mnie na kawę, natychmiast się zgodziłam.

Na tamtym spotkaniu było cudownie. Dużo rozmawialiśmy, on przyznał, że rozstanie ze mną było błędem i bardzo chciałby do mnie wrócić. Kiedy nie byliśmy razem, spotykał się z różnymi dziewczynami, ale było to tylko fizyczne. Twierdzi, że tak naprawdę zawsze kochał tylko mnie.

Zobacz także: Minęły 3 lata, a ja wciąż tęsknię za moim eks

Nie wróciłam do niego od razu, potrzebowałam chwili do namysłu. Najpierw zakończyłam znajomość z chłopakiem, z którym wtedy się spotykałam, a potem doszłam do wniosku, że owszem, chcę dać Tomkowi drugą szansę. Wróciliśmy do siebie i zaczęło być jak w bajce. Niedawno poprosił mnie o rękę.

Przyjęłam oświadczyny, jestem szczęśliwa, ale gdzieś z tyłu głowy ciągle się boję, że on znów wywinie mi numer i odejdzie. Już raz tak zrobił, więc dlaczego sytuacja miałaby się nie powtórzyć? Nic mu na ten temat nie mówię, ale ten niepokój zżera mnie od środka. Nie wiem, czy kiedykolwiek będę go pewna na tyle, że przestanę się bać jego odejścia.

Czy ten związek w ogóle ma sens?

Paulina

Czy związek, w którym kobieta ciągle obawia się odejścia partnera, ma sens? Zagłosuj:

27 % tak
73 % nie

Polecane wideo

Krótkie sukienki do ślubu: Są tak ładne, że zapomnisz o długich kreacjach!
Krótkie sukienki do ślubu: Są tak ładne, że zapomnisz o długich kreacjach! - zdjęcie 1
Komentarze (16)
Ocena: 4.75 / 5
gość (Ocena: 5) 30.10.2021 06:04
Facet z tobą zerwał bo chciał dupczyc na boku bo znudził mu się stały związek. A ponieważ nie znalazł nikogo sensownego wrócił do ciebie. Przynajmniej do czasu aż go znowu nie zaswędzi w kroku
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.10.2021 19:24
Ja tak miałam. Związek się skończył bo na boku mial inną. Przestrzegam
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 29.10.2021 14:53
Tak. To ma sens. Co poruchal to jego.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.10.2021 11:26
Może to być tzw. związek karmiczny, może coś w internecie więcej znajdziesz na ten temat. Rozpisałam się na ten temat, ale zostało uznane to za spam 😳 więc teraz nie ryzykuję rozpisywania się
odpowiedz
Nat (Ocena: 5) 29.10.2021 11:02
Tez tak miałam. Bylismy razem 3 lata, później był kryzys i rozstaliśmy się z hukiem. Wcześniej nie byliśmy zaręczeni ale nie ukrywałam, ze chciałam. Rozstaliśmy się, oboje byliśmy w innych związkach i on chyba nawet był w poważniejszym związku niż ja wtedy. Spotkaliśmy się przez przypadek - wspólna sprawa do załatwienia i nie mieliśmy wyboru. Z jego strony uczucie wróciło odrazu, z mojej później. Ale wróciło i po 1.5 roku wróciliśmy do siebie a kilka tygodni od powrotu dostałam pierścionek, planowaliśmy ślub ale przyszła kolejna fala i przełożyliśmy na na spokojniejszy czas - na przyszła wiosnę. Warunkiem z mojej strony była terapia na która chodzimy - by przepracować problemy i w nowy związek wejść z czysta karta. Narazie jesteśmy razem ponad rok od powrotu i było warto. A czy się uda? Czas pokaże :)
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie