Czy to możliwe, że on stracił zainteresowanie, bo przestałam być niedostępna?

Ania długo opierała się tej relacji, ale kiedy wreszcie się na nią otworzyła, mężczyzna stracił zainteresowanie.
Czy to możliwe, że on stracił zainteresowanie, bo przestałam być niedostępna?
Fot. Unsplash (Kelly Sikkema)
26.10.2021

Mam 31 lat, a za sobą trudne rozstanie po 9 latach związku. Nie mieliśmy ślubu, ani dzieci, ale to nie oznacza, że było mi łatwiej. Bardzo cierpiałam. Czułam się tak zraniona, że przez ponad rok unikałam randek i mężczyzn. Czułam, że nie jestem w stanie otworzyć się na nikogo nowego.

Kilka tygodni temu poznałam jednak Damiana. Wyszłam wtedy na spacer z moim psem, a on podszedł i zapytał, jak się wabi i jaka to rasa. Zaczął go głaskać i chwilę ze sobą porozmawialiśmy. Wydał się miłą osobą, choć zupełnie nie w moim typie, ale mimo to dałam mu swój numer telefonu, kiedy o niego poprosił. Umówiliśmy się na randkę, potem na kolejne i za każdym razem było bardzo sympatycznie.

Zobacz także: 2 miesiące po ślubie myślę o rozwodzie. Jest strasznie

Powiedziałam Damianowi, że trudno mi się otworzyć na nowego człowieka, bo mam za sobą trudne rozstanie. Mówił jednak, że zupełnie mu to nie przeszkadza i da mi tyle czasu, ile będę potrzebowała. To mnie ujęło. Kilka razy trzymaliśmy się za ręce, parę razy się też pocałowaliśmy. Kiedy jednak pytał, czy jesteśmy razem, mówiłam, że nie wiem i że nie chcę tego nazywać. Twierdził, że rozumie.

Jego zachowanie zmieniło się jednak o 180 stopni, kiedy zaczęłam się na niego bardziej otwierać. W pewnym momencie to ja zaczęłam inicjować spotkania i rozmowy o tym, co nas łączy. Wtedy zaczął się wycofywać.

Nie rozumiem, po co mówił, że będzie cierpliwie czekał, skoro teraz nagle mu się wszystko odwidziało. Ja zawsze byłam z nim szczera, prosiłam o czas na otworzenie się i podobno go dostałam. Kiedy jednak przestałam być niedostępna i poczuł, że mi na nim zależy, nagle stracił zainteresowanie.

Jest mi bardzo przykro, zwłaszcza że naprawdę dużo mnie kosztowało, aby ponownie zaufać drugiemu człowiekowi.

Ania

Czy to możliwe, że on stracił zainteresowanie, bo przestałam być niedostępna? Zagłosuj:

83 % tak
17 % nie

Polecane wideo

Najmroczniejsze sekrety znaków zodiaku. Oto rzeczy, do których nikomu się nie przyznają
Najmroczniejsze sekrety znaków zodiaku. Oto rzeczy, do których nikomu się nie przyznają - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 4.2 / 5
Damian (Ocena: 5) 27.07.2022 21:14
Straciłem tobą zainteresowanie bo tylko ja angażowałem się w ta znajomość , doszło do tego twoje niezdecydowanie "nie wiem" , przemyślałem temat i skoro nie wiesz czego chcesz to narobisz mi problemów w związku , dlatego się wycofałem a nie dlatego że się zaczęłaś angażować .
odpowiedz
M (Ocena: 5) 26.10.2021 16:33
Możliwe, faceci szybko się nudzą łatwymi kobietami. Oni wciąż muszą gonić przysłowiowego króliczka, taka natura. Dlatego nigdy nie może wiedzieć ze już Cię zdobył w pełni.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 1) 26.10.2021 15:47
Biedna cierpietnica, normalnie sierotka Marysia, druga dziewczynka z zapałkami. Może Cię jeszcze do świętych cierpietników zaliczyć?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 26.10.2021 15:46
Stracił zainteresowanie bo zaczęłaś się narzucać jak desperatka.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 26.10.2021 07:45
Oho, kolejny problem rodem z listu do Bravo...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie