Czy wy też wolicie chodzić do kobiet-ginekologów?

Karolina zdecydowanie woli badać się u lekarek.
Czy wy też wolicie chodzić do kobiet-ginekologów?
Fot. Unsplash (Clay Banks)
21.10.2021

Niedługo chcę zapisać się na cytologię. Trochę zaniedbałam chodzenie do ginekologa, bo jakoś nie mogłam trafić na dobrego lekarza. Miałam kiedyś fajną panią doktor, ale przyjmowała w mieście, z którego pochodzę. Chodziłam do niej w liceum i na studiach, jak odwiedzałam rodziców, ale potem już na stałe zamieszkałam na drugim końcu Polski, więc jakoś tak samo wyszło, że przestałam do niej zapisywać się na wizyty.

Zobacz także: Czy mój chłopak powinien wiedzieć, ile zarabiam?

Potem dwa razy trafiłam do mężczyzn-ginekologów i nie wspominam tego najlepiej. Nie chodzi o to, że oni zrobili coś nie tak. Byli może mało delikatni, a ja czułam się skrępowana po prostu. Teraz bardzo chciałabym znaleźć dobrą lekarkę, bo przy kobiecie czuję się bardziej swobodnie i komfortowo.

Wy też wolicie kobiety-ginekologów czy macie zupełnie inne doświadczenia od moich?

Karolina

Czy wy też wolicie chodzić do kobiet-ginekologów? Zagłosuj:

50 % tak
50 % nie

Polecane wideo

Prześliczna modelka z zespołem Downa. Robi zawrotną karierę na świecie!
Prześliczna modelka z zespołem Downa. Robi zawrotną karierę na świecie! - zdjęcie 1
Komentarze (111)
Ocena: 4.93 / 5
gość (Ocena: 5) 02.12.2021 09:06
Wolę opalać się nago latem, a rano pić kawę nago. To też jest bardzo zdrowe dla skóry i ciała.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.10.2021 22:19
Kobiety po części mają umysł dziwki dlatego wybierają ginekologa płci przeciwnej, ale to normalne natura ich mózg tak ustawiła ze mają się oddawać
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 28.10.2021 20:47
Kurwisko zawsze pójdzie do ginekologa faceta to już ma we krwi powinny kurwy nago chodzić jak im to tak odpowiada
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 27.10.2021 16:33
Chodzę do lekarzy, którzy mają najlepsze opinie. Tak samo dentysta, jak ginekolog. Wiem, jak powinno przebiegać badanie i nie pozwoliłabym na przekroczenie granic u żadnego specjalisty. W każdym zawodzie znajdzie się zboczeniec i wcale nie jest powiedziane, że kobiety ginekologa nie pociągają kobiety. Gdybym miała się bać, że ktoś po popatrzeniu na mnie będzie się sam dotykać, to bym z domu nie wyszła (ładna jestem :)). Operacji też byście nie pozwoliły sobie zrobić, gdyby lekarzem był mężczyzna? To dopiero ryzyko, bo przytomne nie jesteście.
odpowiedz
Milena (Ocena: 5) 27.10.2021 00:15
Czy Papilot moderuje te komentarze? Chyba nie. To niesłychane co niektórzy tu wypisują. To w państwach islamskich kobieta nie może być leczona przez lekarza płci męskiej. Żyjemy w Polsce, która jest zamknięta na kraje muzułmańskie jednocześnie, niektórzy podzielają ich wartości.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie