Czy powinnam utrzymywać kontakt z mamą mojego byłego chłopaka?

Karolina nie wie, czy to na pewno dobry pomysł.
Czy powinnam utrzymywać kontakt z mamą mojego byłego chłopaka?
Fot. Unsplash
05.10.2021

Z moim byłym chłopakiem nie byłam długo, bo tylko półtora roku. W tym czasie bardzo polubiłam się z jego mamą. Często do siebie dzwoniłyśmy i umawiałyśmy się na kawę nawet bez Jaśka. To sympatyczna, kochana kobieta, która przeżyła zerwanie swojego syna ze mną tak samo emocjonalnie, jak ja. Powiedziała mi nawet, że bardzo marzyła o takiej synowej i że skoro Jasiek mnie zostawił, to na mnie nie zasługiwał.

Bardzo mnie rozbroiła tym, że stanęła po mojej stronie. Czasem do siebie nadal piszemy i dzwonimy, ale zastanawiam się, czy to na pewno dobry pomysł. Ona przypomina mi o Jaśku, a chciałabym o nim jak najszybciej zapomnieć i iść do przodu. Poza tym nie chcę, żeby on pomyślał, że trzymam się jego mamy, żeby być bliżej niego, bo tak nie jest. Zranił mnie, odszedł, więc nie chcę już mieć z nim nic wspólnego.

Polecamy także: Mąż nie pozwala mi kupować nowych rzeczy

Zastanawiam się, czy uciąć kontakt z jego mamą i powiedzieć jej, że po prostu ona bardzo kojarzy mi się z tym, co kiedyś miałam i co straciłam, czy nie zamykać się na znajomość z kobietą, która okazała mi tyle serca.

Był ktoś może w podobnej sytuacji? Będę bardzo wdzięczna za wasze zdanie.

Karolina

Czy Karolina powinna utrzymywać kontakt z mamą swojego byłego chłopaka?

40 % tak
60 % nie

Polecane wideo

Miłosny HOROSKOP na październik
Miłosny HOROSKOP na październik - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.10.2021 15:39
Napiszę to jak dziewczyna (już ex) chłopaka, którego natka utrzymywała kontakt z jego ex. To wyglądało trochę żałośnie i choćbyś przedostała, że tak nie jest, to i tak wszyscy będą myśleć, że chcesz do niego wrócić, a on może za Twoimi plecami się z Ciebie śmiać.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie