Czy mężczyzna powinien się depilować?

Monika chciałaby, żeby jej partner bardziej o siebie zadbał.
Czy mężczyzna powinien się depilować?
Fot. Unsplash (James Barr)
15.09.2021

Mam problem ze swoim facetem, chociaż niektórzy stwierdzą, że raczej ze sobą... Nie wiem. Wiem, że nie do końca pasuje mi jego wygląd. Wcześniej nie zwracałam na to uwagi, ale jesteśmy ze sobą już jakiś czas i teraz często oglądam go w niepełnym ubraniu. Jest bardzo przystojny, ma fajną sylwetkę, ale co z tego, skoro wszystko porośnięte jest włosami, których naprawdę bardzo nie lubię.

Lubię zadbanych mężczyzn, a zadbanie kojarzy mi się też z depilacją niektórych części ciała. On nie pozbywa się nawet włosów spod pach, a co dopiero mówić o całej reszcie... Co gorsze, z tyłu nie wygląda to lepiej, bo włosy ma też na plecach, pośladkach...

Chciałabym, żeby się wydepilował zupełnie na gładko. Ani jednego włosa na klacie, tym bardziej na plecach. Tylko że nie mam odwagi mu tego powiedzieć. Kiedyś oglądaliśmy jakiś program i on powiedział coś o „ciotach”. Tam występowali wygoleni faceci. Mnie się strasznie podobali, a on od razu powiedział, że to obleśne. Boję się, że jak go o to poproszę to nie tylko się nie zgodzi, ale też się obrazi. Stwierdzi, że chcę z niego zrobić właśnie taką „ciotę”.

A to nie tak! Lubię, jak facet jest męski, ale busz na ciele to dla mnie żadna oznaka męskości. Raczej zaniedbania i kompletnego braku klasy. Skoro wymaga ode mnie, żebym goliła nogi i całą resztę, to chyba powinnam mieć prawo poprosić go o to samo?

Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? Jak zareagował facet? Poradźcie, jak go do tego przekonać...

Monika

Czy mężczyzna powinien się depilować? Zagłosuj:

68 % tak
32 % nie

Polecane wideo

Wiele kobiet chciałoby mieć jej figurę. A Ty?
Wiele kobiet chciałoby mieć jej figurę. A Ty? - zdjęcie 1
Komentarze (32)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.09.2021 14:09
To indywidualna kwestia każdego człowieka. Oczywiście do ustalenia w obrębie związku dwojga ludzi, bo jak komuś coś nie leży, to ciężko oczekiwać akceptacji... Ja uwielbiam, jak mój facet jest maksymalnie owłosiony - broda, klata, pachy, jajka. Mi to, po prostu, w ogóle nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie - bardzo kręci - mimo że sama jestem zawsze wydepilowana. Dobraliśmy się tak, aby nikomu ten układ nie przeszkadzał. On dba o bardzo dba o higienę i cieszy się, że nie musi poświęcać czasu na golenie, a ja jestem zadowolona z bycia partnerką mężczyzny, którego pożądam. Wilk syty, owca cała.
zobacz odpowiedzi (2)
Elka (Ocena: 5) 15.09.2021 13:22
To wszystko zależy od mężczyzny. Ogólnie to nie mam nic przeciwko włosom na ciele ale mój nie znosi włosów pod pachami. Poszedł nawet na fotodepilację do depilconcept żeby się ich pozbyć. A ja poszłam w jego ślady, bo to duże ułatwienie w życiu codziennym.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.09.2021 12:27
Dla mnie facet który wyzywa i wyśmiewa innych ze względu na wygląd nie jest prawdziwym mężczyzną tylko głupim, niewychowanym dzieciakiem. To byłby główny powód do zakończenia związku, a nie to czy ma owłosione plecy czy nie. Kobiety, zacznijcie w końcu odrzucać chamów, prostaków i agresorów, bo najpierw misiaczek jest taki dla innych, ale prędzej czy później będzie tak traktował ciebie. Nie liczcie na to że zrobi wyjątek, cham będzie chamem zawsze.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 15.09.2021 11:42
Jeju, jakbym czytała o moim.... On nie będzie się golił, bo to ,,pedalskie,,, nie założy nic różowego(nawet lekko różowego) bo to ,,pedalskie,, , nie założy eleganckich butów z noskami bo je noszą tylko ,,cioty,, masakra jakaś.. Powiedziałam mu to co napisała autorka że busz wcale nie jest oznaką męskości, a lenistwa, niechlujstwa i brudu. Dla mnie to jest po prostu obleśne. Nie zmuszam go żeby golił nogi czy brzuch, czy nawet klatę, ale włosy pod pachami, na plecach, na jajach i na fiucie mnie po prostu brzydzą, a on później się dziwi, że ja nie mam ochoty na pieszczoty, a co dopiero uprawiać seks z kimś tak zaniedbanym. Dopiero po awanturze i zwracaniu uwagi za każdym razem goli się dla świętego spokoju. Nie rozumiem tej nagonki na kobiety i wymuszanie na niej depilacji a facet może być zarośnięty jak dziad leśny i nikt mu nic nie powie, bo ma na to publiczne przyzwolenie.
zobacz odpowiedzi (6)
gość (Ocena: 5) 15.09.2021 09:58
Pachy i jaja. Chociaż tyle.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie