Czy to normalne, że ciągle zdradzam go w myślach?

Wiola często fantazjuje o innych mężczyznach.
Czy to normalne, że ciągle zdradzam go w myślach?
Fot. Unsplash
08.09.2021

Spotykam się z Markiem od półtora roku. Układa nam się bardzo dobrze, ale jeszcze razem nie mieszkamy. Pewnie niedługo zdecydujemy się na ten krok.

Między nami tak jak wspomniałam układa się bardzo dobrze. Rzadko się kłócimy, mamy podobne pasje, w sypialni wszystko gra. Nigdy bym go nie zdradziła, bo to mój chłopak i go kocham. Jednak w myślach bardzo często fantazjuję o innych facetach. Czasami o kolegach, których znam już jakiś czas, a czasami o zupełnie obcych mężczyznach, których na przykład widuję w kawiarni, w której pracuję.

Zobacz także: Chcę dać córce staropolskie imię. Rodzina i przyjaciele je wyśmiali

Niby fantazje to nic złego, ale mam trochę wyrzuty sumienia. Wy też jesteście w udanych związkach, a mimo to wyobrażacie sobie siebie z innymi?

Wiola

Czy zdradzanie partnera w myślach jest normalne? Zagłosuj:

63 % tak
37 % nie

Polecane wideo

Horoskop miłosny na WRZESIEŃ
Horoskop miłosny na WRZESIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.09.2021 21:03
Ja w ciągu życia miałam tylko 1 partnera z którym było mi naprawdę dobrze w łóżku. Były fajerwerki. Jak to w życiu bywa do niczego więcej się nie nadawał, wiec się rozstaliśmy. Ale już żaden inny mężczyzna nie jest w stanie dać mi nawet 1/10 tego co dawał mi ex. Już do tego przywykłam i jestem w związku ale wiem ze „łóżkowo” już nigdy nie będę zadowolona. No chyba ze znowu spotkam byłego ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.09.2021 20:58
Też mi się wydaje, że to nie jest normalne. Niekoniecznie zaburzenia seksualne, ale...nie jestem ekspertem, ale osobiście odnoszę wrażenie, że jednak może to świadczyć o tym, że czegoś nam podświadomie brakuje w partnerze, niekoniecznie w sferze seksu. Ja np. tak miałam, że żyjąc w niedanym i niedopasowanym związku, również miałam takie myśli. Teraz jestem w udanej relacji i w ogóle nawet nie zauważam innych mężczyzn,poza moim partnerem, a staż podobny,bo jesteśmy razem ponad 2 lata. I żeby było jssne, nie krytykuję autorki, ludzie mają różne zachowania, tylko po prostu myślę, że to jednak o czymś świadczy, trochę to dziwne.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 08.09.2021 14:48
Ja ciągle myślę o chłopaku z którym spotykałam się przed moim mężem. Był dobry w seksie, ale do związku się nie nadawał. Mój mąż nie jest gorszy "w te klocki", ale myśl o tamtym jest jak zakazany owoc. Hahaha oczywiście w realu nigdy bym nie chciała znowu mieć z nim do czynienia i bardzo kocham męża. Tak z nudów czasem pomyślę o tamtym i tyle.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 08.09.2021 11:16
Normalne, mam tak samo
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 08.09.2021 11:07
Wydaje mi się, że to nie jest normalne. Może masz jakieś zaburzenia na tle seksualnym?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie