Twierdzi, że zakończył romans. Zaufać mu?

Basia chciałaby wierzyć, że partner naprawdę jest jej znowu wierny.
Twierdzi, że zakończył romans. Zaufać mu?
Fot. Unsplash (Atharva Dharmadhikari)
07.09.2021

Od dwóch lat w moim małżeństwie nie układało się najlepiej. Mąż był często nieobecny w domu, nasze życie łóżkowe praktycznie przestało istnieć, mało ze sobą rozmawialiśmy. Czułam, że coś jest nie tak i faktycznie okazało się, że wdał się w romans. Sam mi się przyznał. Płakał, przepraszał, prosił o wybaczenie. Powiedział, że to już skończone i że bardzo mnie kocha.

Chcę mu wierzyć, bo go kocham. To mój mąż, mamy dzieci. Zapytałam, z kim mnie zdradzał. Powiedział, że to jedna z jego współpracowniczek. Mężatka, młodsza od niego o 10 lat. Twierdzi, że nic do niej nie czuje, że to było tylko sypianie ze sobą. Że nie wie, po co to zrobił. Z jej strony to podobno też nic poważnego. Zaczęło się na jeden z firmowych imprez i potem jeszcze kilka razy, ale uświadomił sobie, że nie chce niszczyć naszej rodziny. To on zakończył romans, a tamta podobno nawet się tym nie zmartwiła.

Zobacz także: Chcę dać córce staropolskie imię. Rodzina i przyjaciele je wyśmiali

Jego wyznanie załamało mnie. Starałam się trzymać fason przy dzieciach, ale wiele nocy przepłakałam. Robiłam bilans, czy lepiej wyrzucić go z domu i się rozwieść, czy mimo wszystko wybaczyć i spróbować odbudować to, co nas połączyło. Zdecydowałam, że chcę spróbować.

Nie daje mi ciągle spokoju to, że nie wiem, czy romans na pewno jest zakończony. Chcę mu wierzyć, ale jak zyskać pewność? Słowa kogoś, kto zdradził, tak niewiele znaczą… Zaufać mu na słowo czy skonfrontować się z jego byłą kochanką?

Basia

Czy Basia powinna zaufać mężowi, że zakończył romans? Zagłosuj:

16 % tak
84 % nie

Polecane wideo

Horoskop miłosny na WRZESIEŃ
Horoskop miłosny na WRZESIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (15)
Ocena: 4.47 / 5
gość (Ocena: 1) 16.09.2021 15:01
Co poruchał to jego.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.09.2021 21:51
Aha, mężatka- czyli kolejne kurwisko, które przysięgało jakiemuś facetowi miłość i wierność aż po grób, a rozłożyła nogi przed twoim facetem takim samym kurvviarzem jak ona. Kopnij w dope tego frajera i znajdź sobie faceta z jajami, który nie będzie cię oszukiwał i nie poleci jak pies z wywieszonym jęzorem na inną.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 07.09.2021 16:43
Ten zakończył, zacznie następny. Z facetem, który miał romans zawsze się żegnamy i nie oglądamy się za siebie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.09.2021 15:58
Tak, tak, ona dla niego nic nie znaczyła i w tej znajomości chodziło tylko o jedno, a zarazem jej wciskał kit, że z Tobą już wszystko skończone i jesteście razem dla dzieci/kredytu/wygody. Każdy scenariusz jest podobny aż do bólu. Twój mąż kocha SIEBIE I TYLKO SIEBIE.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.09.2021 11:51
Miej godność , traktuj kobietę jakby nie istniała. Co do męża, mnie by mój mąż dotknąć nie mógł. Zostaw go. A jak jesteś młoda , jest tylu singli ...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie