Czy moje fantazje są normalne?

Tamara lubi fantazjować o niestandardowych partnerach.
Czy moje fantazje są normalne?
Fot. iStock
27.08.2021

Od dłuższego czasu miewam dość osobliwe fantazje erotyczne. Wyobrażam sobie najczęściej, że robię to z nieatrakcyjnymi facetami. Są otyli, łysieją, nie ma w nich nic pociągającego. W prawdziwym życiu w ogóle nie jestem zainteresowana takimi mężczyznami. Są dla mnie wręcz odpychający i nigdy nie poszłabym do łóżka z kimś takim. Ale fantazje to co innego.

Zobacz także: On dalej ma Tindera, a jesteśmy razem już od 10 miesięcy…

Nie wiem, czy to normalne. Większość kobiet pewnie marzy o namiętnej nocy z jakimiś przystojnymi aktorami czy modelami, a w moich fantazjach pojawiają się nieatrakcyjni faceci.

Ktoś ma pomysł, z czego to wynika?

Tamara

Czy takie fantazje są Twoim zdaniem normalne? Zagłosuj:

 

54 % tak
46 % nie

Polecane wideo

Tak wygląda zwyciężczyni Miss Supranational 2021. Poznajcie Chanique Rabe
Tak wygląda zwyciężczyni Miss Supranational 2021. Poznajcie Chanique Rabe - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 5 / 5
Mia Asa (Ocena: 5) 10.09.2021 14:52
Nie to nie normalne.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.08.2021 19:23
Potrzebujesz po prostu porządnego bolca. Podświadomie wiesz że ci wszyscy eko-wege-fit lalusie ze starannie przystrzyżonym zarościkiem, w modnych fatałaszkach, stylówka od stóp aż po czubek starannie układanej fryzurki, są dobrzy do polansowania się na mieście. I tylko do tego. Potrzebny tobie jest prawdziwy facet. Może nawiąż jakieś znajomości na budowie, wbij na imprezę budowlańców i daj upust swoim fantazjom. Niech cię wezmą w kolejarza, idź na całość, wyżyj się za wszystkie czasy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.08.2021 23:37
Ja fantazjuje o lesbijkach a jestem kobietą.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 28.08.2021 11:10
Każda fAntazja jest dobra póki w grę nie wchodzi cudza krzywda
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.08.2021 01:01
Proszę Cię... To bardzo niewinna fantazja. Normalna moim zdaniem, czemu nie? Wielu ludzi fascynuje brzydota. Ja natomiast mam fantazję o seksie gejowskim, dwóch facetów, lub nawet więcej, sama jestem kobieta więc to coś czego nie mogę zrobić, też się zastanawiam czy to normalne czasem, ale z drugiej strony słyszałam że wielu facetów fantazjuje o seksie lesbijek, więc to chyba ta sama sytuacja
odpowiedz

Polecane dla Ciebie