Czy jechać na wakacje zagranicę?

Paulina obawia się wyjazdu z powodu koronawirusa.
Czy jechać na wakacje zagranicę?
Fot. Unsplash (Ev Milee)
20.07.2021

Chciałabym wyjechać zagranicę w połowie sierpnia. Nie wiem jeszcze, gdzie. Niby wszyscy wokół mówią o tym, że epidemia powoli zostaje opanowana, ale wciąż pojawiają się nowe zachorowania. Tak naprawdę niewiele trzeba, żeby wybuchło nowe ognisko zachorowań.

Z jednej strony bardzo tęsknię za normalnością i chciałabym polecieć na te wakacje. Z drugiej boję się, że złapię coś od kogoś w samolocie i na przykład będę musiała spędzić cały zagraniczny urlop w zamknięciu, na kwarantannie. Boję się również, że pandemia uderzy z kolejną siłą, znów zamkną granice, a ja nie będę miała jak wrócić do Polski. Już teraz sporo się mówi o czwartej fali, która niby ma się pojawić jeszcze w sierpniu.

Zobacz także: Francja i Grecja zaostrzają restrykcje dla niezaszczepionych. Nie wejdą do kawiarni, kin ani centrów handlowych

Co robić? Lecieć? Zostać? Wy wybieracie się w tym roku gdzieś poza Polskę? Moi znajomi raczej wolą zostać w kraju, ale w social mediach widzę, że sporo znanych osób jeździ na zagraniczne wakacje bez żadnych obaw.

Paulina

Czy jechać na wakacje zagranicę? Zagłosuj:

66 % tak
34 % nie

Polecane wideo

Internauci krytykują sylwetkę Julii Dybowskiej: „Nie wygląda to zdrowo”
Internauci krytykują sylwetkę Julii Dybowskiej: „Nie wygląda to zdrowo” - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 4.64 / 5
gość (Ocena: 5) 21.07.2021 07:01
Powiem tak nie można żyć w ciągłym strachu, zarazić sie możesz nawet robiąc zakupy, czy będąc w banku. Ja tam lecę za kilka dni enterem do Grecji. Już straszą kolejnymi falami więc trudno przewidzieć co będzie dalej. Póki jest dobrze trzeba korzystać.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.07.2021 15:42
Ja lecę, mam nadzieję że wszystko będzie ok i nie będzie trzeba przekładać. Byłam kilka dni w Polsce ale to nie to samo jak za granicą wygrzać się na plaży bez parawanów. Starsza straszą by ludzie siedzieli na dupie i brali szczepionki
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.07.2021 11:02
Ja bym została na dupie w kraju. Masz ochotę użerać się z debilami, którzy będą narzucać ci kwarantanne, bo jesteś ,,chora,, ?
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 1) 20.07.2021 08:34
Ja lece do grecji na tydzień. Byłam już raz za granicą- w Albanii, ileż można bez wakacji.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.07.2021 07:25
Siedzieć na tyłku w kraju. Najgorsi są szwendacze co koniecznie muszą obwozić po świecie cztery litery, a przy okazji przywleką jakąś zarazę.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie