Czy moje wymagania względem facetów są zbyt duże?

Aneta zastanawia się, czy właśnie przez to nadal jest singielką.
Czy moje wymagania względem facetów są zbyt duże?
Fot. Unsplash (Yana Hurskaya)
07.07.2021

Z moim ostatnim chłopakiem rozstałam się 2,5 roku temu. Od tamtej pory nikogo nie miałam. Bycie singielką zaczyna mi już trochę przeszkadzać, ale z drugiej strony nie chcę wiązać się z kimkolwiek tylko po to, żeby kogoś mieć.

Mam wrażenie, że z roku na rok coraz trudniej znaleźć wartościowego faceta. Oni albo nie chcą się wiązać na stałe i szukają przygód, albo grają na kilka frontów, albo są zniewieściali, albo niezaradni. A tacy, którym zależy na partnerce, potrafią o nią zadbać, mają jakieś ambicje i wartości, są już dawno zajęci.

Zobacz także: Chłopak nie wspomaga mnie w odchudzaniu

Czy ja mam zbyt wysokie wymagania wobec mężczyzn? Chciałabym tylko, żeby nie zdradzali tak jak mój eks, który miał problemy z wiernością, byli opiekuńczy, zaradni, kulturalni. Z wyglądu – po prostu zadbani. Chcieli się angażować w związek, poznać rodzinę i przyjaciół partnerki, mieli normalną relację z mamą… To nie jest chyba jakaś bardzo długa lista. Mimo to straciłam już nadzieję, że poznam kogoś takiego.

Aneta

Czy wymagania Anety względem mężczyzn są zbyt duże? Zagłosuj:

14 % tak
86 % nie

Polecane wideo

Wielki horoskop miłosny na LIPIEC
Wielki horoskop miłosny na LIPIEC - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.07.2021 11:33
"Mieli normalną relację z mamą"- słowa klucze. Zapewne dzwonisz do swojej matki parę razy dziennie, a jeśli chłopak raz czy dwa razy w tygodniu chce pogadać ze swoją (nie daj boże na osobności!!!), to uważasz go za maminsynka i strzelasz focha. Ewentualnie po dwóch miesiącach "znajomości" chcesz go ciągać na wszystkie możliwe imprezy rodzinne i próbujesz go przedstawiać jako przyszłego ojca swojej gromadki bachorów. ;)
zobacz odpowiedzi (2)
Udostępnij (Ocena: 5) 07.07.2021 19:24
Indywidualny numer konta bankowego zrzutki do wpłat przez internet, banku i poczcie: 25 1750 1312 6880 4169 4634 0079 odbiorca przelewu: zrzutka.pl tytuł przelewu: Adam i Ela wpłaty zagraniczne PL 25 1750 1312 6880 4169 4634 0079 Prócz pomocy finansowej rodzina potrzebuje środków czystości oraz innych rzeczy.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 07.07.2021 16:44
Ja byłam singielka 2 lata i też sobie obiecałam po wcześniejszym związku, że dość tych niewypalow: albo znajdę tego ostatniego faceta, albo będę sama. W ciągu tych 2 lat poznałam wielu facetów, ale żaden mi nie pasował. Wybrzydzalam, przebierałam, aż w końcu mojego obecnie męża poznałam niespodziewanie i od razu wiedzialam, że to ten. Szybko wzięliśmy ślub, bo chcieliśmy. Wscibscy ludzie komentowali za moimi plecami, że pewnie wpadłam (pudlo), albo że jestem zdesperowana, żeby wziąć slub, tyle, że mi jako singielce było naprawdę fajnie no i to facet oświadczył się mi, a nie odwrotnie :) szkoda energii na beznadziejne związki. Lepiej ten czas poświęcić na rozwijanie pasji, zainwestować w siebie. Ja przez te 2 lata zrobiłam dla siebie bardzo duzo: rozwinęłam swoją pasję-bieganie, zaczęłam brać udział w maratonach i biegać bardziej na poważnie niż wcześniej, zaczelam się uczyć nowego języka obcego.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.07.2021 02:16
Twoje wymagania sa jak najbardziej na miejscu, a z reszta o czym tu w ogole rozmowa. Niewazne jakie masz wymagania, sa Twoje. Jak spotkasz tego odpowiedniego mezczyzna to sama to poczujesz. Nie ma sensu ladowac sie w jakikolwiek zwiazek z przymusu, bo trzeba z kims byc. Nie trzeba.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie