Czy opalać się bez stanika przy znajomych?

Kama obawia się, że to może być niezręczne dla jej przyjaciół.
Czy opalać się bez stanika przy znajomych?
Fot. Unsplash (Arun Sharma)
02.07.2021

W drugim tygodniu lipca wyjeżdżam z paczką znajomych na Mazury. Będzie nas tam szóstka, towarzystwo mieszane. Znamy się od roku i pierwszy raz będziemy razem na wakacjach. Dlatego właśnie zastanawiam się, czy wypada mi opalać się przy nich bez stanika.

Moje bliskie przyjaciółki nigdy nie miały z tym większego problemu. Ja nie lubię opalać się w górze od kostiumu, bo zależy mi na równomiernej opaleniźnie. Potem skóra wygląda ładnie bez względu na to, czy noszę coś z głębszym dekoltem, czy bez ramiączek.

Oczywiście kiedy jestem na zaludnionej plaży to się nie rozbieram, ale kiedy jestem w wąskim gronie znajomych to korzystam ze słońca w pełni. Tutaj na Mazurach będzie kameralnie, odosobniony domek tylko dla nas. Nie chcę jednak nikogo stawiać w niezręcznej sytuacji.

Pytać ich już tam na miejscu czy będą mieli coś przeciwko, czy w ogóle dać sobie spokój i opalać się w staniku?

Kama

Czy opalać się bez stanika przy znajomych? Zagłosuj:

22 % tak
78 % nie

Polecane wideo

Mężczyźni marzą o tym, by obciąć jej długie włosy. Rekordzista zaproponował za to… 2 mln zł!
Mężczyźni marzą o tym, by obciąć jej długie włosy. Rekordzista zaproponował za to… 2 mln zł! - zdjęcie 1
Komentarze (29)
Ocena: 4.72 / 5
gość (Ocena: 1) 05.07.2021 17:25
Lepiej pokaż du...pę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.07.2021 12:50
Wcale się nie opalaj. Opalenizna to reakcja obronna organizmu przez szkodą którą wyrządza mu słońce. Za opaleniznę zapłacisz cienką, pomarszczoną skórą albo rakiem. Lepiej smaruj się samoopalaczem. Będzie ładnie i zdrowo
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.07.2021 11:53
Ostatnie dwa dni zbiórki, a jeszcze trochę pieniędzy brakuje. Jeśli ktoś zechciałby wesprzeć zbiórkę dla kotka chorego na fip: https://zrzutka.pl/34xsxk Tytuł zbiórki: Ratujmy Jadzię! Jadzia walczy z FIP na zrzutka.pl.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.07.2021 09:47
Przeciez sa staniki bez ramiaczek. Moze znajomi niekoniecznie maja ochote na to patrzec? Poza tym co innego przyjaciolka a co innego grupa osob ktora zna sie rok. Na plazy nudystow spoko ale w innych miejscach ... Przeciez w cywilizowanym swiecie nie lata sie bez ubran w miejscach publicznych
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.07.2021 09:28
Jeżeli jedziesz z jakąś parą, to licz się z tym że to będzie wasz ostatni wspólny wyjazd, i pewnie ostatnie wspólne spotkanie. Faceci na 100% będą się gapić na Twoje cycki, tak działa natura i tak po prostu mają biologicznie (chyba że są gejami). Wkurzyłabym się gdybym na wyjeździe z moim chłopakiem musiała go kontrolować, żeby się nie gapił na gołe sutki naszej koleżanki. To takie szukanie atencji z Twojej strony, że aż szkoda mówić.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie