Czy akt to dobry prezent na rocznicę ślubu?

Przyjaciółka Dominiki bardzo jej to odradza.
Czy akt to dobry prezent na rocznicę ślubu?
Fot. Unsplash
18.06.2021

Ja i Marcin w sierpniu będziemy obchodzić 5. rocznicę ślubu. Co roku zaskakujemy się z tej okazji różnymi podarunkami. Były już na przykład kolacja jedzona w ciemności, podróże, wizyta w tunelu aerodynamicznym. W tym roku wymyśliłam, że chciałabym mu podarować swoje… akty. Nie jakieś tam zwykłe, rozbierane zdjęcia, tylko takie bardziej artystyczne.

Powiedziałam o tym mojej przyjaciółce, ale pomysł jej się nie spodobał. Stwierdziła, że Marcin będzie zły, że rozebrałam się przed kimś obcym. Powiedziałam jej, że zamierzam pójść do kobiety-fotografa, żeby mąż nie był zazdrosny, ale jej to nie przekonało. Jej zdaniem akty mogą potem oglądać różni ludzie z firmy tej fotograf, na przykład graficy, którzy będą poprawiać zdjęcia. Nie wydaje mi się, żeby to była prawda, każdy fotograf raczej sam obrabia swoje prace.

Mimo wszystko zaczęłam się wahać, czy to dobry pomysł. To już ostatni dzwonek na robienie takich zdjęć, bo zaczęliśmy się starać o dziecko. Za rok mogę być już w ciąży, a jak szybko nam pójdzie, to może nawet po porodzie, więc robienie sobie wtedy rozbieranych zdjęć nie będzie w ogóle wchodzić w grę.

Dominika

Czy akt to dobry prezent na rocznicę ślubu? Zagłosuj:

57 % tak
43 % nie

Polecane wideo

12 znanych mam, które normalizują publiczne karmienie piersią
12 znanych mam, które normalizują publiczne karmienie piersią - zdjęcie 1
Komentarze (17)
Ocena: 4.29 / 5
gość (Ocena: 5) 01.08.2021 18:36
Typowe zacofanie. Taki prezent to jest jeden z piekniejszych momentow, gdzie mezczyzna moze zobaczyc swoja kobiete w pieknie sztuki. Jak mozna porownywac prezent np. robot do sprzatania do celebrowania Waszej Rocznicy? To jest typowe do Matek Polek, ze kobiecosc, piekno ciala i duszy sprowadzane sa do kupna robota do podlogi. Wstyd!!!
odpowiedz
Maja (Ocena: 5) 25.06.2021 06:57
Nie dałabym takiego prezentu mężowi i gdzie on by powiesił taki obraz na ścianie w salonie? No ludzie. Na rocznice kupujemy sobie wspólne prezenty, na ostatnią był to irobot. Wybieramy takie rzeczy, które się przydadzą.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.06.2021 17:10
Daj mu raczej akty jakiejś innej kobiety, np koleżanki z jego pracy lub twojej siostry, to będzie dla niego bardziej ekscytujące bo twoje nagości już raczej widział
zobacz odpowiedzi (1)
Monika (Ocena: 5) 19.06.2021 19:14
Cześć panowie, mam na imie Monika. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika26
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.06.2021 17:28
A ja bym zaproponowala wspolna sesje tego typu. Taka pamiatka na kolejne lata. Do tego jakis inny drobiazg i prezent gotowy 😉
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie