Czy powiększenie ust boli?

Kinga zastanawia się nad tym zabiegiem.
Czy powiększenie ust boli?
Fot. Unsplash (Alexander Krivitskiy)
17.06.2021

Jestem posiadaczką dosyć wąskich ust. Od dawna stanowią one mój dosyć duży kompleks, dlatego rozważam delikatne ich powiększenie. Problem w tym, że pochodzę z bardzo małego miasta. Żadna moja znajoma ani nikt z rodziny tego nie robił. Nie mam kogo zapytać o poradę, ani opinię.

Zobacz także: Zaskakująca rzecz, którą absolutnie powinnaś zrobić po wyjściu z kąpieli. Chodzi o... palce u stóp

Chciałabym wiedzieć, czy to boli. I czym najlepiej powiększyć usta? Kwasem hialuronowym? Jak długo utrzymuje się efekt? Zależy mi na bardzo naturalnym efekcie, nie podobają mi się przerośnięte usta. Dodam, że chciałabym powiększyć zarówno górną, jak i dolną wagę.

Czy są tu może dziewczyny, które mają taki zabieg za sobą i mogłyby coś doradzić oraz powiedzieć, czy to bardzo bolało?

Dziękuję,
Kinga

Czy powiększenie ust boli? Zagłosuj:

74 % tak
26 % nie

Polecane wideo

„Współczesna roszpunka” nie obcinała włosów 10 lat. Jej niesamowite zdjęcia robią furorę na całym świecie
„Współczesna roszpunka” nie obcinała włosów 10 lat. Jej niesamowite zdjęcia robią furorę na całym świecie - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.06.2021 23:22
Moje koleżanki bardzo bolało. Ja bym się nie zdecydowała. Każda, którą znam chciała naturalny efek, a skończyła z kaczym dziobem :) nie mój styl, chciaz aktualnie w modzie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.06.2021 22:47
Kwestia odporności na ból. Jednego będzie bolało inny przejdzie zabieg łagodnie. Nie napisze że nie boli bo tak nie jest ale możesz to odczuwać jako ból nie do wytrzymania albo tez jako lekkie rozpieranie (bardziej odczuwalne jest wstrzykiwanie preparatu niż wkłucia) Co do preparatu to tak usta powieksza się kwasem hialuronowym i dobry specjalista powinien po konsultacji doradzić odpowiedni preparat. Kwas utrzymuje się do kilku miesiecy zależy od różnych czynników, stylu życia, metabolizmu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.06.2021 20:48
Kobietki nizej, po co sobie to robilyscie, zaloze sie ze bez tego bylyscie te ladne
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.06.2021 18:53
Tak, bardzo boli nawet po znieczuleniu- dostajesz je tylko, żeby nie czuć ukłuć, ale biła rozrywane tkanki. Efekt utrzymuje się ok. 2-3 miesiące, choć mówią, że dużo dłużej.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.06.2021 09:45
Myślę, że to kwestia indywidulana, natomiast mnie bolało bardzo i nigdy więcej tego nie zrobię. to nie są tylko nakłucia, jak już igła jest w środku to lekarz miesza nią na wszystkie strony żeby rozprowadzić preparat, coś strasznego.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie