Czy zmusić chłopaka, żeby usunął tatuaż z imieniem jego byłej?

Partnerowi Klaudii nietypowa ozdoba w ogóle nie przeszkadza.
Czy zmusić chłopaka, żeby usunął tatuaż z imieniem jego byłej?
Fot. Unsplash
04.08.2021

Tego typu ozdoby są tak absurdalne, że aż brakuje mi słów. Trzeba być naprawdę nienormalnym, żeby wypalać sobie na skórze imię kogokolwiek. Chyba, że rodziców, bo oni nigdy się nie zmienią. Upamiętnianie w ten sposób partnerów to czysty absurd. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

Cóż, mój chłopak nie ukrywa, że w poprzedniej relacji trochę stracił rozum. Do tego stopnia, że kiedy dziewczyna poprosiła go o dowód miłości - wytatuował sobie na przedramieniu jej imię. To nie było zdrowe. Ani jej prośba, ani jego idiotyczny pomysł.

Zobacz także: Teściowej nie podoba się, że zamierzam się zaszczepić

W końcu się rozstali, a napis pozostał. Teraz ma nową partnerkę - mnie.

Na początku znajomości ukrywał, co tam ma. Nosił duży zegarek, a do tego jeszcze opaskę. W sam raz, żeby schować to brzydactwo. Jesteśmy razem już kilka miesięcy, więc poznałam prawdę. Oczywiście nie jestem tym zachwycona. Wręcz mi to przeszkadza.

Każdego dnia, zamiast skupić się na naszym związku, zastanawiam się nad tym, co przeżył kiedyś. Myślę o jego eks, której nawet nie znam. Ale trudno się powstrzymać, kiedy masz ciągle przed oczami jej imię. Pech chciał, że ja nazywam się inaczej, więc nie da się tego zgrać.

On na razie nie widzi w tym problemu. Nie chce bólu i wydawania majątku na usuwanie. Dla niego to nic takiego.

Jednak mnie to coraz bardziej przeszkadza. Do tego stopnia, że jestem gotowa postawić sprawę na ostrzu noża. Albo wymażesz ją dosłownie ze swojego życia, albo ja tego nie wytrzymam. Czy Waszym zdaniem mogę go zmusić do usunięcia tego tatuażu?

Klaudia

Czy zmusić chłopaka, żeby usunął tatuaż z imieniem jego byłej? Zagłosuj:

70 % tak
30 % nie

Polecane wideo

Zdjęcia, które trzeba zobaczyć: 10 osób, które całkowicie odmieniły swój wygląd
Zdjęcia, które trzeba zobaczyć: 10 osób, które całkowicie odmieniły swój wygląd - zdjęcie 1
Komentarze (18)
Ocena: 4.44 / 5
gość (Ocena: 5) 04.08.2021 14:35
Nie mogłabym być z chłopakiem który ma imię swojej ex. Nie,nie z zazdrości o nią. Nie mogłabym dlatego, że ktoś kto tatuuje sobie imię DZIEWCZYNY to debil xD
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 04.08.2021 10:31
Zmusić nie, powiedzieć, że Ci to przeszkadza i czekać na reakcje. On sam powinien chcieć Twojego szczęścia. Ja nie jestem fanką zmuszania do czegokolwiek. W dobrym związku nie ma takiej potrzeby, bo druga strona bierze pod uwagę uczucia partnera i sama podejmuje decyzje, które są dla związku najlepsze. Dopytaj tylko, czy to nie kwestia finansowa. Usuwanie laserowe albo krycie w dobrym salonie to spory koszt. Jeśli tak, to daj mi trochę czasu. Nie znam Waszej sytuacji, może jest studentem z kredytem i stawia czynsz ponad przeróbki tatuażu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.08.2021 09:30
Może nie usunąć tylko zrobić na tym inny tatuaż żeby nie było widać tego napisu. Koleżanka również błąd lat młodzieńczych miała imię byłego chłopaka, zrobiła na tym inny tatuaż w dobrym salonie, nie widać na nim imienia eks
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 04.08.2021 09:05
Niech przekreśli i wytatuuje twoje 😂😂
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 04.08.2021 08:31
Niech zakryje... swoją drogą no...debil
odpowiedz

Polecane dla Ciebie