Czy powiedzieć chłopakowi, jak wobec mnie zachowuje się jego kuzyn?

Karolina nie chce ich ze sobą skłócić.
Czy powiedzieć chłopakowi, jak wobec mnie zachowuje się jego kuzyn?
Fot. Unsplash (Tyler Nix)
01.06.2021

Bardzo kocham Pawła. Układa się między nami bardzo dobrze i jeśli tak dalej będzie, to chyba znalazłam swojego przyszłego męża i ojca moich dzieci. Wiem, że to brzmi śmiesznie, ale czuję, że Paweł to ten jedyny.

Super dogaduję się z jego rodzicami, polubiłam się też z jego bratem i siostrą. Ostatnio na rodzinnej imprezie poznałam też dalszą rodzinę Pawła, w tym jego kuzyna, Damiana. Początkowo wydał mi się bardzo sympatyczny i rozmowny, ale po jakimś czasie zaczął do mnie rzucać dziwne teksty. Powiedział np., że jestem tak zgrabna, że chyba dużo z Pawłem ćwiczymy. Po chwili dodał, że w łóżku. Zabawne, naprawdę. Potem pytał, czym pachnę i zbliżał nos do mojej szyi. Ciągle szukał też dotyku. Raz mnie łapał za ramię, innym razem trącał w udo. Wszystko niby w czasie rozmowy, ale to dotykanie było celowe.

Zobacz także: Teściowej nie podoba się, że zamierzam się zaszczepić

Nic nie powiedziałam Pawłowi, bo oni z Damianem bardzo się lubią. Co kilka dni do siebie dzwonią, umawiają się wspólne wypady, planują też nasze wspólne wakacje. Nie wyobrażam sobie jednak, żeby co chwilę słuchać takich dziwnych tekstów od kuzyna, jak się kolejnym razem zobaczymy. Nie wiem, jak rozwiązać tę sytuację. Sama mam pogadać z Damianem czy powiedzieć Pawłowi, co mi się nie podoba w zachowaniu jego ciotecznego brata?

Karolina

Czy Karolina powinna powiedzieć Pawłowi, jak zachowuje się jego kuzyn? Zagłosuj:

82 % tak
18 % nie

Polecane wideo

Znane Polki, które nie znalazły miłości w kraju. Zakochały się w obcokrajowcach
Znane Polki, które nie znalazły miłości w kraju. Zakochały się w obcokrajowcach - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
ciasteczko (Ocena: 5) 09.06.2021 15:15
TAK,zachowanie kuzyna jest niezbyt na miejscu,dlatego warto porozmawiać z chłopakiem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.06.2021 17:07
Nie pozwoliłabym sobie na takie traktowanie. Nie czekałabym, aż mój partner się domyśli, a tym bardziej nie czekałabym na jego pomoc w tej sytuacji. Od razu trzeba reagować na takie zachowanie! Co Ciebie obchodzi, że kuzyn dobrze trzyma się z 'Twoim przyszłym mężem'. Domniemam że jesteś dorosła i język posiadasz, więc reaguj. Tym bardziej, że szykują się wam wspólne wakacje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.06.2021 15:28
Dziewczyny... przeraza mnie, ze kobiety nie reaguja na molestowanie... To jest na prawde straszne. Musicie od razu reagowac i nie zgadzac sie. Mowic wprost, ze nie podoba wam sie to co dana osoba robi i zeby sie odsunela. Bez cienia usmiechu! Bez flirtu! Dziewczyny, do cholery! Uczcie tez tego swoje corki! Kobieta nie m a byc ulegla! Ma o siebie dbac!
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 01.06.2021 11:35
Tak zaplanujcie wspólne wakacje i razem śpijcie w trójkę pod namiotem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie