Czy wasi eks oddali po rozstaniu wszystkie wasze rzeczy?

Chłopak Magdy niestety ma z tym problem.
Czy wasi eks oddali po rozstaniu wszystkie wasze rzeczy?
Fot. iStock
10.08.2021

Spotykałam się z moim eks przez około półtora roku. Nigdy nie mieszkaliśmy razem, ale on miał u mnie w mieszkaniu kilka swoich rzeczy, i ja u niego też. Bieliznę na zmianę, koszulę nocną, dwie pary butów, szczotkę do włosów, jakieś kosmetyki. Nic jakoś szczególnie cennego, ale zależy mi na tym, żeby te rzeczy do mnie wróciły. Niestety mój eks ma problem z tym, aby mi je oddać.

Zobacz także: Mój chłopak w czasie kłótni wychodzi z domu bez słowa

To ja podjęłam decyzję o rozstaniu, więc może czuć się urażony. Być może chce mi zrobić na złość, zatrzymując moje ubrania i kosmetyki, co nie zmienia faktu, że jest to zwyczajnie słaba zagrywka. Ja wszystkie jego rzeczy spakowałam do torebek i od razu mu je zwróciłam. Kiedy dzwonię do niego, żeby umówić się na odbiór swoich, nie odbiera. Na wiadomości odpisuje rzadko, ciągle zmieniając termin spotkania. Byłam nawet u niego w mieszkaniu kilka razy osobiście, żeby zabrać swoją własność, ale nie otwierał drzwi. Nie wiem, czy faktycznie go nie było w domu, czy tylko udawał, że go nie ma.

Nie wiem, jak mam z nim rozmawiać i co robić. Chcę z powrotem swoje ubrania, kosmetyki, buty. On je zawłaszczył. Czy byłyście w podobnej sytuacji? Doradźcie mi, bo już pomysły mi się skończyły, jak je odzyskać.

Magda

Czy Twój eks oddał Ci po rozstaniu Twoje rzeczy? Zagłosuj:

35 % tak
65 % nie

Polecane wideo

W jakim domu mieszka Andrzej Piaseczny? Malownicza okolica i sielankowe wnętrza
W jakim domu mieszka Andrzej Piaseczny? Malownicza okolica i sielankowe wnętrza - zdjęcie 1
Komentarze (21)
Ocena: 4.62 / 5
gość (Ocena: 1) 10.08.2021 09:04
Ja zadzwoniłam do eks chłopaka ok miesiąc po rozstaniu, jak oboje ochłonęliśmy... Oddaliśmy sobie wszystko, a że mieszkał w domu miałam u niego masę ubrań, bo miał więcej miejsca niż u mnie :) przywiózł mi karton rzeczy... Trochę się tego nazbierało przez lata...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 10.08.2021 08:44
Chyba pracodawca obciął premie, skoro znowu wrzucacie "spontaniczny" "list" "czytelniczki" sprzed kilku miesięcy...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 25.05.2021 23:13
Nie, nie zostawiłam swoich rzeczy u kogoś, kogo postanowiłam rzucić.
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 25.05.2021 16:49
Jak chłopak ze mną zrywał, to chciał bym oddala mu bransoletki, które kupił mi na urodziny. A także zestaw płyt z filmami, których przezornie nie zabrał. Bał się że mu je wyrzucę. Ale i spotkania ze mną się bał. Już po stwierdził, że myślał że go pobiję i się rozpłaczę. A że tego nie zrobiłam, zaproponował mi bycie sex przyjaciółką.
odpowiedz
ciasteczko (Ocena: 5) 25.05.2021 16:22
Mój wszystkie rzeczy,przedmioty,dekoracje,kosmetyki,środki higieniczne i ubrania oddał.Pamiętam jak pożyczył ode mnie pełno dekoracji do swojego domu,niestety 2 miesiące pozniej się rozstaliśy to wszystko oddał,skoro zerwaliśmy to Mu już potrzebne nie będzie,a co gorsza może przypominać o swoim eks.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie