Czy wyglądacie na swój wiek?

Marta ciągle w sklepie jest proszona o dowód osobisty, a ma już… 33 lata.
Czy wyglądacie na swój wiek?
Fot. Unsplash
21.05.2021

Dokładnie 18 maja skończyłam 33 lata. Kompletnie nie czuję się na swój wiek. Nie mam jeszcze męża, ani dzieci i kompletnie mi to nie przeszkadza. Jestem w szczęśliwym związku, mam fajną pracę i ogólnie żyje mi się bardzo dobrze. Może właśnie dlatego, że nie mam żadnych zmartwień, wyglądam bardzo młodo.

Wczoraj byłam w sklepie po piwo i ekspedientka zapytała się mnie o dowód. Jak jej go pokazałam i policzyła sobie w głowie, że już dawno jestem po 30-tce, to zrobiło jej się głupio i zaczęła przepraszać. A dla mnie to ogromny komplement! Chcę wyglądać młodo, bo tak się czuję. Dla mnie to zabawne, że nie wyglądam na osobę pełnoletnią i jestem ciekawa, jak długo jeszcze sprzedawcy będą mnie prosili o dowód przy kupowaniu napojów wyskokowych.

Zobacz także: Mój partner nie dogaduje się z moim dzieckiem

Ciekawi mnie, czy są tu dziewczyny po 30-tce, które również nie wyglądają jakby były pełnoletnie.

Jeśli tak, pozdrawiam Was!

Marta

Czy wyglądasz na swój wiek? Zagłosuj:

27 % tak
73 % nie

Polecane wideo

W jakim domu mieszka Andrzej Piaseczny? Malownicza okolica i sielankowe wnętrza
W jakim domu mieszka Andrzej Piaseczny? Malownicza okolica i sielankowe wnętrza - zdjęcie 1
Komentarze (51)
Ocena: 4.84 / 5
gość (Ocena: 5) 25.05.2021 06:50
Ja to mam straszną beke z dziewczyn, które się jarają tym, że 'nie wyglądają na swój wiek'. Powiem tak - 34 lata, zaraz 35 i ja i wszystkie znane mi równolatki jesteśmy brane za wczesne 20stki a nawet i proszone o dowów. Wnioski? W tym wieku po prostu wygląda się młodo! 35latki po prostu wciąż sa młode, więc tak tez wygladaja - trzeba mieć naprawdę pecha, albo prowadzić wyjątkowo wyniszczający tryb życia, żeby nie wygladać młodo.
zobacz odpowiedzi (4)
Nutella (Ocena: 5) 24.05.2021 15:30
Ja skończyłam 30 lat i wiele osób mówi, że nie wyglądam. Spokojnie mogłabym udawać nastolatkę, jestem szczupła, drobna i mam dziewczęcą urodę. Duchem też czuję się młodziej :) Czasem jak spotykam koleżanki z gimnazjum czy technikum, których nie widziałam długi czas to niemal każda mówi, że nic się nie zmieniłam
odpowiedz
ciasteczko (Ocena: 5) 24.05.2021 15:22
No to przejebane...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.05.2021 14:09
Polki w wiekszosci maja delikatne/oble rysy twarzy, stad mlodszy wyglad.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 24.05.2021 13:51
A głupiemu radość. Też nie wyglądam na swój wiek, i co? Podziwiam, że z tego powodu skaczecie pod sufit. Zawodowo nikt nigdy nie traktuje cię poważnie, mimo dwóch tytułów muszę wiecznie udowadniać swoją wartość i wiedzę. Ale jak się ma ambicje na "prowadzenie domu" na utrzymaniu męża to pewnie taka cecha wyglądu jest mile widziana. Do niczego innego się nie przydaje, a osobom ambitnym zawodowo przeszkadza. Zatem... pogratulować?
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie