Czy związek z facetem starszym o 30 lat ma sens?

Maja zakochała się w mężczyźnie, który jest starszy od jej ojca.
Czy związek z facetem starszym o 30 lat ma sens?
Fot. Unsplash (Mathilde Lmd)
18.05.2021

Od 2 miesięcy spotykam się z facetem, który jest prawie 30 lat starszy ode mnie. Ja mam 22 lata, on 51. Nie wygląda na swój wiek. Ma szpakowate włosy, jest wysoki, elegancko się ubiera. Facet z klasą. Jest wdowcem, ma dorosłego syna. To nie jest podstarzały tatusiek, który szuka rozrywki z młodymi dziewczynami. Do tej pory zbierał się po śmierci żony i dopiero od niedawna ponownie zaczął randkować. Twierdzi, że uczucie do mnie go zaskoczyło i nie spodziewał się, że zakocha się w kobiecie, która jest od niego tyle młodsza.

Zobacz także: On chce, żebyśmy kupili razem mieszkanie. Nawet nie jesteśmy zaręczeni…

Mimo różnicy wieku bardzo dobrze czujemy się ze sobą i ciągle mamy o czym rozmawiać. Muszę przyznać, że ja również zaangażowałam się uczuciowo w tę relację. Nikt z moich znajomych nie wie jednak, że spotykam się z kimś o tyle lat starszym. Tym bardziej nie mówiłam o nim moim rodzicom – mój ojciec jest młodszy od mojego partnera, więc to już w ogóle mało komfortowa sytuacja.

Chcę dalej brnąć w tę znajomość, ale zastanawiam się, czy ma to sens? Są tu może dziewczyny, które stworzyły szczęśliwą relację z dużo starszym mężczyzną?

Maja

Czy związek z facetem starszym o 30 lat ma sens? Zagłosuj:

47 % tak
53 % nie

Polecane wideo

Blanka Lipińska pokazała aktora, który wcieli się w rolę Nacho! Przystojny?
Blanka Lipińska pokazała aktora, który wcieli się w rolę Nacho! Przystojny? - zdjęcie 1
Komentarze (14)
Ocena: 4.71 / 5
gość (Ocena: 5) 18.05.2021 20:08
Tak, tak. Dla Ciebie pieniądze na pewno nie miały znaczenie, a on na pewno przez przypadek "zakochał" się w dziewczynie młodszej od własnego syna.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 18.05.2021 15:47
Opcja 1 - kochasz go i będziesz patrzeć jak on gaśnie, gdy ty będziesz w sile wieku - no suuuper, nie ma co. Opcja 2 - robisz to dla kasy, więc nie pitol. Tadam.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.05.2021 14:54
moj maz jest ode mnie starszy o prawie 50 lat. Przy tym jest bardzo majetny, nie ma dzieci i nie mamy intercyzy. Takze mysle, ze juz niedlugo moze mi sie to niezle oplacic :) Takze generalnie polecam, choc u was mniejsza roznica wieku i jest jakis syn, takze przemysl tez to, prawdopodobnie musialabys z nim moze jescze z 50 lat, czy tego chcesz?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.05.2021 14:00
Ja bym dała sobie czas. Bądź z nim ale raczej nie snuj planów na przyszłość. Jesteś w takim wieku, że dopiero poznajesz siebie oraz świat. Zastanów się też jaka była i jest twoja relacja z ojcem. Czy czasami nie rekompensujesz sobie tym związkiem braków jakich doświadczyłaś w relacji z ojcem? Jeśli chodzi o powierzchowne sprawy typu pieniądze to radzę odpuść sobie? Ewentualnie zajdź w ciąże ale nie bierz z nim ślubu. Alimenty dostaniesz i to spore o ile jest bogaty.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.05.2021 11:27
Pomyśl jak by Ci było z tatą .
odpowiedz

Polecane dla Ciebie