Czy wydepilować sobie plecy przed wakacjami ze znajomymi?

Martyna rozważa wszystkie za i przeciw.
Czy wydepilować sobie plecy przed wakacjami ze znajomymi?
Fot. pexels
11.05.2021

Zazdroszczę dziewczynom, które mają gładką skórę i nie muszą się często golić. Ja jak rano wydepiluję sobie nogi, to wieczorem już mam nieprzyjemną szczecinkę. Mam też meszek na całym ciele, który nie jest winą jakiejś choroby, czy hormonów. Jak powiedział mi kiedyś lekarz, „taka moja uroda”.

Zobacz także: Mój mąż jest kiepskim ojcem. Wychowuję dzieci praktycznie sama…

Ręce, ramiona i nogi do tej pory sobie regularnie depilowałam, ale pleców nigdy nie ruszałam. Teraz, tak jak wspomniałam, mam tam widoczny meszek (zwłaszcza w dolnej partii) i po prostu boję się, że jak go usunę, to włosy odrosną grubsze i twardsze, tak jak na rękach. Mimo to rozważam depilację, bo niedługo jadę na swoje pierwsze wakacje z grupą znajomych. Wszystkie dziewczyny będą w bikini, ja również i po prostu nie chcę, żeby ktoś te moje włosy na plecach wypatrzył.

Moje pytanie brzmi, czy powinnam więc wydepilować plecy i jeśli tak, to jaką metodą?

Martyna

42 % tak
58 % nie

Polecane wideo

150 metrów kwadratowych luksusu. Zobacz, jak mieszka Maja Bohosiewicz
150 metrów kwadratowych luksusu. Zobacz, jak mieszka Maja Bohosiewicz - zdjęcie 1
Komentarze (23)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.05.2021 02:05
to nie prawda że po maszynce włosy odrastają ciemniejsze i grubsze-to mit-ja tam maszynką od 4 lat golę wąsik i nic nie jest grubszego!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.05.2021 14:17
Znam ten ból. Na wieczór goliłam nogi a kolejnego dnia już był kaktus. Koleżanka poleciła mi fotodepilację w depilconcept i to był strzał w dziesiątkę, efekty były widoczne już po pierwszym zabiegu ale ja mam grube włosy więc potrzebowałam ich więcej, po 10 zdecydowałam że już mogę z nich zrezygnować. Teraz dla podtrzymania efektu od czasu do czasu chodzę na wizyty przypominające.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.05.2021 20:59
Dziewczyny, wy sobie stwarzacie problemy. Jak macie widoczne wlosy na plecach, to idzcie z tym do endokryniloga, niech wam zbada ilosc hormonow, bo to nie jest normalne, zeby kobieta widziala swoje wlosy na plecach. Cale cialo mamy owlosione, ale na plecach, klatce piersiowej, to jest niewyczuwalny meszek!
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 11.05.2021 20:06
Uwaga dla wszystkich niedoinformowanych. DEPILACJA to usunięcie włoska z cebulką. Ty się nie depilujesz, tylko golisz. Pomysl o depilacji woskiem, przynosi trwalsze i lepsze efekty niż maszynka
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 11.05.2021 19:49
Szczerzę to gówno obchodziło by mnie co myślą o moim owłosieniu inni. Golę nogi, pachy czy strefę bikini, może jeszcze reguluje brwi . Nigdy nie pomyślała bym żeby golić plecy czy włoski na ramionach. Jeszcze może włosy na głowie są jaką haniebną przypadłością.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie