Czy wybaczyć mu, że całował się z inną?

Agata zastanawia się, czy dać niewiernemu chłopakowi drugą szansę.
Czy wybaczyć mu, że całował się z inną?
Fot. Unsplash (Mikail Duran)
06.05.2021

W majówkę pojechaliśmy na działkę do znajomych mojego chłopaka. Spotkanie było w kameralnym gronie, ale niektórych osób nie znałam i widziałam je w weekend pierwszy raz. Impreza rozkręciła się dosyć szybko, poszło sporo % i wszystkim zrobiło się wesoło. W pewnym momencie poszłam do toalety i po drodze natknęłam się na mojego chłopaka, który całował się z koleżanką.

Zobacz także: Poznałam eks mojego chłopaka. Jest śliczna…

Rozdzieliłam ich od razu i zapytałam, co on wyprawia. Zaczęli mnie oboje przepraszać, on błagał o wybaczenie i zrzucił wszystko na alkohol. Stwierdził, że nie wie, co mu strzeliło do głowy i że po prostu stracił nad sobą kontrolę. W pewnym momencie się nawet rozpłakał. Powiedziałam mu, że jak jest w tym stanie to nie będziemy rozmawiać i przełożymy rozmowę na rano. Następnego dnia miał kaca (tego moralnego również), obiecywał poprawę i twierdził, że kocha tylko mnie. Poprosiłam o parę dni do namysłu.

Wiem, że dla niektórych całowanie to nie zdrada, zwłaszcza kiedy nie jest się trzeźwym. Mimo to do pocałunku doszło i nie wiem, co robić dalej. Jeśli tak mają wyglądać kolejne imprezy, to ja dziękuję.

Jesteśmy razem od 6 miesięcy. Zerwać z nim po takiej akcji?

Agata

69 % tak
31 % nie

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na maj
Horoskop MIŁOSNY na maj - zdjęcie 1
Komentarze (14)
Ocena: 5 / 5
Julia32 (Ocena: 5) 14.05.2022 23:19
Zadnego rodzaju zdrady nie toleruje. Wybaczyc bym wybaczyla jako czlowiekowi,natomiast zyczyla bym mu szczescia u boku kogos innego,bo ja bym stracila zaufanie,a bez zaufania zwiazek NIE ma sensu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.05.2021 11:26
Podstawą każdego związku jest zaufanie. Twój chłopak: całował się z inną, to fakt. Przeprosił, to też fakt. Pytanie tylko, czego ty chcesz. To mogła być jednorazowa akcja, moim zdaniem powinniście porozmawiać. A jeśli on będzie chciał sprawić, żebyś znowu mu zaufała, zobaczysz jego zmianę. Moim zdaniem potrzeba tu komunikacji, a jeśli to nie pomoże - wtedy zerwijcie.
odpowiedz
ciasteczko (Ocena: 5) 17.05.2021 17:12
Lepiej TAK,bo jak facet zdradzi to napewno nie raz i nie wyokrzysta tej szansy,której Mu dałaś.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.05.2021 20:17
Całował się z inną na imprezie, na której byliście razem. Strach pomyśleć co robi po alkoholu, jak jest sam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.05.2021 16:41
Dla mnie pocałunek to zdrada i bym typa olała. Żal mi osób, które twierdzą inaczej.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie