Czy po zerwaniu z chłopakiem mogę utrzymywać kontakt z jego mamą?

Ola miała bardzo dobry kontakt z „teściową”.
Czy po zerwaniu z chłopakiem mogę utrzymywać kontakt z jego mamą?
Fot. Unsplash (Bence Halmosi)
16.04.2021

Ja i Piotrek nie byliśmy ze sobą za długo, bo półtora roku. Mimo to bardzo się zżyłam z jego rodziną, a zwłaszcza z mamą. To wspaniała, serdeczna kobieta. Często do siebie dzwoniłyśmy, chodziłyśmy razem na zakupy, gotowałyśmy razem. Kiedy między mną a Piotrkiem zaczęło się psuć, jego mama bardzo to przeżywała. Namawiała nas do tego, żebyśmy spróbowali dać sobie szansę. Nie wyszło, podjęliśmy decyzję o rozstaniu.

Bardziej niż za Piotrkiem, tęsknię za jego mamą, zwłaszcza że ze swoją nigdy nie miałam tak ciepłych kontaktów. Zastanawiam się jednak, czy to w ogóle wypada, żeby dalej do niej dzwonić i się z nią spotykać, skoro ja i Piotrek praktycznie ze sobą nie rozmawiamy… Piotrek mógłby sobie tego nie życzyć, bo to w sumie trochę dziwna sytuacja.

Czy Waszym zdaniem kontakt z „teściową” po zerwaniu to dobry pomysł?

Ola

Zobacz także: Zajmowanie się dziećmi i domem to JEST praca!

39 % tak
61 % nie

Polecane wideo

Jest jednym z najpopularniejszych facetów na Tinderze. Zdradził bezbłędny sposób na tysiące dopasowań
Jest jednym z najpopularniejszych facetów na Tinderze. Zdradził bezbłędny sposób na tysiące dopasowań - zdjęcie 1
Komentarze (14)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.04.2021 13:53
Cóż, potraktuj jego mamę jak dobrą znajomą. Spotykać się na kawę w domu nie musicie. Możesz rzucić Pani Mamie " jak będzie można zapraszam na kawkę na mieście jak będzie Pani miała ochotę, niech się odezwie". I już :) zobaczysz czy będzie kontynuować.
odpowiedz
ciasteczko (Ocena: 5) 18.04.2021 20:01
Ja bym na Twoim miejscu bym tego nie robiła,sama miałam taką sytuację,więc wiem..po rozstaniu z Moim chłopakiem(znałam,wtedy Jego całą rodzinkę razem ze zmarłą babcią byłam rok temu na pogrzebie,bo mnie bardzo prosił,żebym przyszła).Z Jego matką miałam średnie relację,rzadko się z Nią kłóciłam,bywała nadopiekuńcza i uciążliwa.Może lepiej daj spokój sobie z Jego matką,bo nie wiadomo czy będzie chciała z Tobą rozmawiać,poza tym będziesz dalej Go widywała,a On też może zabronić kontaktów Tobie i Jego matce,bo na Ciebie może coś nagadać.Pozdrawiam <3
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.04.2021 22:13
To nie wypada. Jak spotkasz ja na miescie to mozesz chwile porozmawiac, zlozyc zyczenia. Dzwonienie i zapraszanie na kawki i inne odpada. Jak ma sie czuc jego nowa dziewczyna/ zona ? Odpusc sobie i tyle
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.04.2021 11:43
życzenia na święta czy imieniny,możesz pogadać jak się spotkacie gdzieś na mieście przypadkiem ale na tym koniec.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.04.2021 20:15
W opisanej sytuacji lepiej odpuść. Co najwyżej poprzestań na życzeniach świątecznych lub urodzinowych.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie