Zażądać od chłopaka, żeby pokazał mi wszystkie SMS-y z telefonu?

Kamila obawia się, że partner nie jest jej wierny.
Zażądać od chłopaka, żeby pokazał mi wszystkie SMS-y z telefonu?
Fot. Unsplash (Thom Holmes)
07.04.2021

Od ponad dwóch lat jestem z Jarkiem. Jestem po przejściach, bo moi poprzedni partnerzy nie byli mi wierni. Jednego przyłapałam nawet na gorącym uczynku, dlatego mam teraz problemy z zaufaniem drugiemu człowiekowi. Jarek zna moją przeszłość, mówiłam mu o swoich niełatwych doświadczeniach. Obiecał mi, że nigdy mnie nie zdradzi i jeśli poczuje, że czegoś brakuje mu w naszym związku to nie będzie szukał wrażeń na boku, tylko po prostu najpierw się ze mną rozstanie.

Niestety od pewnego czasu podejrzewam, że on również nie jest mi wierny. Nigdy nie zaglądamy sobie co prawda do telefonów i laptopów, ale ja nie reaguję złością, kiedy on pyta, kto do mnie akurat napisał albo od kogo ten SMS. Jak takie pytanie wychodzi ode mnie w jego kierunku to od razu się najeża. Nie rozumiem, dlaczego. Może dlatego, że coś ma na sumieniu.

Zobacz także: Wszyscy odradzają mi tego związku. Chodzi o narodowość chłopaka…

Wiem, że mam problemy z zaufaniem i być może wszystko wyolbrzymiam. Staram się z tym walczyć, staram się ufać Jarkowi, bo co to za związek, kiedy ciągle podejrzewa się ukochaną osobę o najgorsze. Z drugiej strony wiem, jacy dwulicowi potrafią być mężczyźni…

Powinnam zażądać od Jarka, żeby pokazał mi wszystkie SMS-y ze swojego telefonu? Obawiam się, że to może być początek naszego końca. Albo się dowiem, że on z nikim na boku nie pisze i Jarek będzie miał mi za złe, że tak go podejrzewam na każdym kroku, albo mi odmówi i wtedy nabiorę jeszcze większych podejrzeń… Nie wiem, jak mam rozwiać swoje wątpliwości bez szkody dla mojego związku…

Kamila

Czy Kamila powinna zażądać od chłopaka, żeby pokazał jej zawartość swojego telefonu?

36 % tak
64 % nie

Polecane wideo

Włosy są im zbędne. Powstał ranking najprzystojniejszych łysych mężczyzn na świecie
Włosy są im zbędne. Powstał ranking najprzystojniejszych łysych mężczyzn na świecie - zdjęcie 1
Komentarze (23)
Ocena: 4.65 / 5
gość (Ocena: 1) 09.04.2021 22:07
Jeśli nie umiesz zaufać, to nie pchaj się do związku. Dla dobra swojego, a przede wszystkim dla dobra i równowagi psychicznej partnera.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2021 20:22
Ja nie zdradzam i nic mi nie wiadomo o tym, żebym była zdradzona. Od 15 lat ten sam facet, do swoich telefonów mamy stały dostęp, ja nie mam nawet hasła, bo nic ciekawego tu nie trzymam, a teraz pytanie do zdradzających, naprawdę trzymacie dowody zdrady na telefonach? Nie jestem mistrzem spisku, ale gdybym chciała zdradzać męża, to kochanek mialby zakaz pisania i dzwonienia. Nawet by nie miał mojego numeru. Tylko spotkania na żywo. Ewentualnie zostałby przedstawiony mężowi jako kolega z pracy, a wiadomości miałyby jakiś prosty szyfr, który brzmi niewinnie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2021 15:32
Ja bym nie chciała żeby mój chłopak patrzył w mok telefon bo to O czym gadam z koleżankami to żenada
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2021 15:15
A może facet się denerwuje bo ciągle go pytasz z kim pisze i do kogo dzwoni? Może czuje się przez to osaczony. Każdy ma prawo do prywatności.
odpowiedz
Ewa (Ocena: 5) 07.04.2021 14:59
Nie wiem, może źle myślę ale jak chłop chce zdradzić to zdradzi i to bez względu na to czy miał czy nie miał kontrolowanego telefonu. Nie musi umawiać się przez smsy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie