Czy wyznać miłość chłopakowi? On jeszcze nie powiedział, że mnie kocha…

Julia zastanawia się, czy to dobry pomysł.
Czy wyznać miłość chłopakowi? On jeszcze nie powiedział, że mnie kocha…
Fot. Unsplash
26.03.2021

Ja i Piotrek jesteśmy razem od prawie pół roku. Bardzo dobrze się między nami układa. Rzadko się kłócimy (mieszkamy już razem u niego), dogadujemy się w codziennych sprawach, takich jak sprzątanie czy zakupy, mamy podobne poczucie humoru, oboje uwielbiamy sport. Dobrze mi z nim. Od pewnego czasu wiem, że go kocham, ale jeszcze mu o tym nie powiedziałam. Czekam, aż on zrobi to pierwszy.

Widzę, jak na mnie patrzy. Wiem, że mu zależy, stara się, żeby było mi z nim dobrze. A jednak magiczne słowo na „k” nadal nie padło z jego strony. Nie wiem w sumie, dlaczego. Czuję, że on też mnie kocha, tylko po prostu nie mówi o tym głośno. Chciałabym, żeby to wyznanie było już dla nas obojga naturalne. Wolałabym jednak, żeby to on powiedział to jako pierwszy, bo chyba tak powinno być, że to mężczyzna wychodzi z taką inicjatywą. Tak przynajmniej było w moich poprzednich związkach. Jesteśmy razem już prawie 6 miesięcy i chyba najwyższa pora na takie słowa… Zwłaszcza, że w poprzednich relacjach partnerzy mówili o miłości nawet po 2,3 miesiącach bycia razem.

Zobacz także: On myśli, że jesteśmy razem, bo ze sobą spaliśmy…

Ciągle biję się z myślami. Powinnam wyznać mu miłość pierwsza?

Julia

Chcesz podzielić się z nami swoją historią? Napisz na [email protected] Gwarantujemy pełną anonimowość.

56 % tak
44 % nie

Polecane wideo

Oto najpiękniejsza kobieta na świecie! „Mój Boże, kim ona jest?!” - dopytują faceci
Oto najpiękniejsza kobieta na świecie! „Mój Boże, kim ona jest?!” - dopytują faceci - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 4.43 / 5
gość (Ocena: 5) 29.03.2021 08:12
Spytaj go jakie ma do Ciebie uczucia
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.03.2021 23:07
Zależy co wolisz. Albo się upić i mu wyznać - albo jego upić i skłonić, żeby sam wyznał :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.03.2021 08:44
Mój partner wyznał mi miłość po 4 miesiącach związku, ale wiem że był wtedy pijany i raczej tego jeszcze nie czuł. Drugi raz mu to powiedział po roku później. Odpowiedziałam że ja też. Ale sama pierwsze kocham cie jak byłam na 100 procent pewna że to to czyli po 1,5 roku związku. Ja Ci radzę żebyś pierwsza nie mówiła, uważaj że to facet pierwszy powinien wyznać miłość
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.03.2021 14:25
Nie mow pierwsza. Nie i koniec. Przeczytaj czemu Mezczyzni kochaja Zolzy i bedziesz wiedziala czemu.
odpowiedz
xxxx (Ocena: 5) 26.03.2021 11:22
Skoro tak dobrze się dogadujecie to powiedz mu pierwsza ;) Ale najpierw zastanów się nad tym czy chcesz to powiedzieć tylko po to, żeby usłyszeć to samo od niego, czy chcesz to powiedzieć, bo po prostu tak czujesz i masz ochotę mu to mówić. Miałam kiedyś chlopaka, który po dwóch miesiącach wymuszał ode mnie kocham Cie i nigdy tego kocham Cię nie usłyszał, za to usłyszał papa. Zapytaj go wprost, albo powiedz co Ty czujesz, ale nie wymuszaj wyznań :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie