Mojemu chłopakowi podobają się krótkie fryzury. Obciąć się tak dla niego?

Marta rozważa radykalne ścięcie swoich długich włosów.
Mojemu chłopakowi podobają się krótkie fryzury. Obciąć się tak dla niego?
Fot. Unsplash (Leah Hetteberg)
24.03.2021

Mam włosy do pasa. Są zadbane, regularnie podcinam końcówki i staram się, żeby były ładnie wypielęgnowane. Zawsze byłam z nich dumna i słyszałam pod ich adresem wiele komplementów. Oczywiście dbanie o nie jest problematyczne, bo mycie i suszenie zajmuje mi sporo czasu. Z tego względu rozważam radykalne cięcie, tym bardziej, że mojemu chłopakowi bardzo podobają się krótkie fryzurki u kobiet.

Ostatnio oglądaliśmy film, w którym jedna z aktorek miała włosy ścięte na chłopaka. Maciek powiedział mi wtedy, że strasznie go kręci, jak dziewczyny mają takie zadziorne fryzury i że ja w takiej wyglądałabym po prostu super. Zdziwiłam się, bo zawsze sądziłam, że faceci lubią długie włosy u kobiet. Maciek powiedział, że to mit i że każdy ma inny gust. On akurat bardzo lubi krótkie włosy.

Zobacz także: On myśli, że jesteśmy razem, bo ze sobą spaliśmy…

Zaczęłam myśleć o naszej rozmowie i rozważać mocne cięcie. Boję się tylko, że mogę potem żałować. Z drugiej strony to tylko włosy i jakby co odrosną.

Obcinać włosy dla Maćka?

Marta

Chcesz podzielić się z Czytelnikami swoją historią? Napisz na adres [email protected] Gwarantujemy pełną anonimowość.

16 % tak
84 % nie

Polecane wideo

HOROSKOP PTASI: Sprawdź, co data urodzenia mówi o Tobie
HOROSKOP PTASI: Sprawdź, co data urodzenia mówi o Tobie - zdjęcie 1
Komentarze (15)
Ocena: 5 / 5
ciasteczko (Ocena: 5) 22.05.2021 14:45
Jeśli nie lubisz krótkich włosów i zle byś się w nich czuła to bym odradzila ten pomysl.To są Twoje włosy i Ty o nich decydujesz.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2021 15:02
Mój fryzjer bardzo lubi u kobiet krótkie fryzury. Namawiał mnie parokrotnie. A jego dziewczyna ma blond do pasa i nie włosy w życiu są najważniejsze 😃
odpowiedz
Night_Rider (Ocena: 5) 25.03.2021 09:14
"Mam włosy do pasa. Są zadbane, regularnie podcinam końcówki i staram się, żeby były ładnie wypielęgnowane. Zawsze byłam z nich dumna" - i NAPRAWDĘ coś o co dbałaś przez lata i z czego jesteś DUMNA chcesz od tak zniszczyć ??? A co jak zetniesz, a po kilku miesiącach od zostawi cię dla takiej z długimi włosami..... ???
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.03.2021 18:01
Nigdy nie rób tego dla faceta tylko dla siebie jak już.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.03.2021 17:37
Nigdy nie zmieniłabym swojego wyglądu dla kogoś, choćby się waliło i paliło. Jeśli ktoś nie akceptuje mnie w 100 proc.taką jaka jestem, to ma pecha.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie