Czy koleżanka wzięła ślub z desperacji? Jej mąż jest zupełnie nie w jej typie

Ela jest zdziwiona życiowym wyborem znajomej.
Czy koleżanka wzięła ślub z desperacji? Jej mąż jest zupełnie nie w jej typie
Fot. Unsplash (Celeb George)
23.03.2021

Przyjaźnię się z Agnieszką od szkoły średniej. To wartościowa dziewczyna, na której zawsze mogłam polegać. Dobra, inteligentna, ładna. Tym bardziej nie mogę pojąć, dlaczego wyszła za mąż za Rafała, który kompletnie nie jest w jej typie. W szkole i na studiach spotykała się z fajnymi facetami. Z wyglądu może nie w moim typie, bo zawsze miała pociąg do wysokich, szczupłych i długowłosych, ale mieli coś w sobie. Byli męscy, zabawni, towarzyscy.

Po ostatnim związku, który się nie udał, Agnieszka miała 2 czy 3 lata przerwy od randek. Z nikim się nie umawiała, twierdziła, że pewnie zawsze będzie sama. Nagle przypadkowo poznała Rafała i po pół roku była już jego żoną… Nie dlatego, że wpadli, tylko dlatego, że tak bardzo chcieli się pobrać. Ja nie mam nic przeciwko wielkim uczuciom, namiętności i przekonaniu, że natrafiliśmy na bratnią duszę… Zawsze życzyłam Agnieszce jak najlepiej. Rafał jednak w moim przekonaniu w ogóle na nią nie zasługuje, a ona wyszła za mąż tylko dlatego, że bała się zostać sama na zawsze.

Zobacz także: On myśli, że jesteśmy razem, bo ze sobą spaliśmy…

Wszystko w nim jest drażniące. Mówi strasznie głośno, wymądrza się na każdym kroku, ma jakieś swoje dziwactwa, np. upodobanie do brzydkich kamizelek. Jest otyły, ma okropny, niechlujny zarost, jest niższy od niej. Nie wiem, co ona w nim widzi. Wiem, że on ją bardzo kocha, bo to naprawdę świetna dziewczyna, ale ona zasługuje na kogoś lepszego.

Niedawno obchodzili drugą rocznicę ślubu, a ja ciągle nie rozumiem, jak to się stało, że ona za niego wyszła. Nie dostrzegam w nim nic, co mogłoby się podobać… Jak się z nimi widuję to widzę, że ona też nie ma czasem do niego cierpliwości. Krzyczy na niego, każe mu mówić ciszej lub w ogóle wyjść z pokoju… To jej wybór i jej życie, ale ja po prostu tego nie rozumiem.

Czy to możliwe, że ona wyszła za Rafała z desperacji?
Ela

75 % tak
25 % nie

Polecane wideo

HOROSKOP PTASI: Sprawdź, co data urodzenia mówi o Tobie
HOROSKOP PTASI: Sprawdź, co data urodzenia mówi o Tobie - zdjęcie 1
Komentarze (22)
Ocena: 4.64 / 5
gość (Ocena: 5) 25.03.2021 18:11
A ja nie wiem jaki jest mój partner w oczach innych, dla mnie liczy się to, że mi się podoba.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.03.2021 09:37
Jej życie jej sprawa. A gdybyś faktycznie sie o nia martwiła to być z nią pogadała wprost
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.03.2021 22:24
Nam też ludzie mówili że do siebie nie pasujemy ale jesteśmy razem już 9 lat także spoko. Nie ma sensu się mieszać w cudze wybory.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.03.2021 15:58
Może rzeczywiście coś do siebie czują skoro są razem już troszkę czasu. Natomiast osobiście znam wiele przypadków kobiet które z desperacji biorą co przyszło żeby mieć to dziecko. 'bo zegar biologiczny tyka' i facetów z którymi były zamieniają na kolejnych desperatów którzy tak są zadowoleni że w końcu któraś kobieta dala się namówić na szybkie śluby i dzieci. Wiele z nich tego nie kryje. Nic mi do tego, ale widzę że w pewnym wieku zdąża się ze desperacja dyktuje plany na przyszłość
odpowiedz
:D (Ocena: 5) 23.03.2021 15:56
Odbij go jej, uratujesz ją wtedy :DDDD
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie