Czy mój szef mnie podrywa?

Kornelia zastanawia się, jak odczytywać sygnały od prezesa.
Czy mój szef mnie podrywa?
Fot. Unsplash (Edrece Stansberry)
19.03.2021

W zeszłym miesiącu zaczęłam pracę w nowej firmie. Bardzo zależało mi na tej pracy, bo pensja przyzwoita i w dodatku na rozmowie kwalifikacyjnej złapałam nić porozumienia z szefową. Bardzo fajna kobieta. Kiedy zadzwoniła do mnie i powiedziała, że zaprasza do współpracy, byłam przeszczęśliwa.

Ogólnie w mojej firmie jest dwóch prezesów. Ona i jeden facet, pan Z. Byłam ciekawa, jaki on jest, bo akurat kiedy miałam rozmowę i byłam przyjmowana do firmy, on przebywał na zwolnieniu lekarskim. Poznałam go więc nieco później.

Kiedy po jego powrocie moja szefowa zaprosiła mnie na spotkanie zapoznawcze z nim, od razu zwróciłam uwagę na to, że on mnie zlustrował od stóp do głów. Poczułam się z tym dziwnie, jak towar w sklepie. Przedstawił się, chwilę porozmawialiśmy o moim doświadczeniu z poprzednich firm i wyszłam.

Zobacz także: Zazdroszczę życia mojej przyjaciółce

Od tamtej pory za każdym razem, kiedy jestem w pracy (przychodzimy tam w systemie hybrydowym, czyli częściowo pracujemy z domu, częściowo z firmy), on mi się przygląda. Dosłownie czuję jego wzrok na sobie, na swoim biuście. Często uśmiecha się do mnie i puszcza oczko. Zastanawiam się, jak mam to odbierać.

Czy on mnie podrywa?

Kornelia

60 % tak
40 % nie

Polecane wideo

Oto najpiękniejsza kobieta na świecie! „Mój Boże, kim ona jest?!” - dopytują faceci
Oto najpiękniejsza kobieta na świecie! „Mój Boże, kim ona jest?!” - dopytują faceci - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 4.85 / 5
szilkret (Ocena: 5) 23.03.2021 13:37
Normalnie jak facet. Sprawdza czy jesteś łatwa i chętna. Jak jest okazja umoczyć to korzysta z tego. Taki typ.
odpowiedz
Anna (Ocena: 5) 21.03.2021 13:34
Może jesteś bardzo atrakcyjną kobietą i twój szef nie może sobie z tym poradzić, tak na niego działasz.... Może jakbyś się troszeczkę oszpeciła, założyła stare workowate ubrania, przyszła do pracy nie umalowana i potargana z brudnymi włosami i brudem pod paznokciami to by się już tak na ciebie nie patrzył. Przemyśl to sobie autorko.
odpowiedz
Amanda (Ocena: 5) 21.03.2021 01:46
Takie zachowanie jest wysoce niestosowne, powinnaś to zgłosić do kadr. Powiedz że szef traktuje cię przedmiotowo i nieustannie patrzy się na twoje miejsca intymne. Nie powinniśmy dawać przyzwolenia na takie seksistowskie traktowanie kobiet!
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 20.03.2021 00:23
Nie podrywa cię. Albo jest zdegustowany twoim bezguściem, albo ślini się na widok frywolnych ciuchów na jako-tako fajnym kobiecym ciele (o ile masz jako-takie albo naprawdę fajne).
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.03.2021 17:27
najlepszy sposób - tez go nachalnie obcinaj wzrokiem :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie