Czy przyznać się nowemu partnerowi, ilu miałam chłopaków?

Kasia nie wstydzi się tej liczby, ale twierdzi, że jej partner może być w szoku.
Czy przyznać się nowemu partnerowi, ilu miałam chłopaków?
Fot. Unsplash (Felipe Bustillo)
18.03.2021

Od kilku tygodni mam nowego chłopaka. Póki co układa nam się bardzo fajnie i mam nadzieję, że tak zostanie. Dogadujemy się super, dużo się śmiejemy, mamy podobne priorytety. Za nami pierwsze zbliżenie, które również było udane. Pawłowi podobało się na tyle, że zapytał, jakie mam w tej kwestii doświadczenie. Te jest spore, bo spałam dotąd z 11 chłopakami, on jest 12. Nie powiedziałam mu tego jeszcze, odpowiedziałam wtedy wymijająco, ale on co jakiś czas wraca do tematu.

Zobacz także: Poznałam przystojnego faceta. Niestety, ma straszną wadę wymowy…

I tutaj się waham. Powiedzieć mu prawdę czy skłamać? 12 kochanków to moim zdaniem ani bardzo dużo, ani bardzo mało, raczej standardowa liczba (mam 26 lat). Wiem jednak, że mężczyźni podchodzą do tego inaczej i każdy z nich chciałby być tym pierwszym i tym jedynym.

Powiedzieć Pawłowi, że jest moim 12 facetem?

Kasia

36 % tak
64 % nie

Polecane wideo

Oto najpiękniejsza kobieta na świecie! „Mój Boże, kim ona jest?!” - dopytują faceci
Oto najpiękniejsza kobieta na świecie! „Mój Boże, kim ona jest?!” - dopytują faceci - zdjęcie 1
Komentarze (62)
Ocena: 4.73 / 5
męski punkt widzenia (Ocena: 5) 29.07.2022 10:20
Jeśli traktujesz go poważnie, to powiedz prawdę. Tego, że nie jesteś dziewicą już nie ukryjesz. A jakbyś miała tylko jednego przed nim, to ani dziewica, ani doświadczona. Z punktu widzenia faceta fajnie mieć dziewicę, ale jak już nie jest dziewica, to lepiej doświadczona, czyli lepiej 12 niż 2. Dodatkowo jak powiesz nieprawdę to kto wie, może będziesz mieć wyrzuty sumienia, że skłamałaś
odpowiedz
Anulka (Ocena: 5) 25.04.2021 09:10
Absolutnie nie przyznaj się, faceci mają na tym punkcie obsesję. Ja miałam przed mężem chłopaka z którym miałam pierwszy raz i się przyznałam, teraz dopytuje jak z nim było, w jakiej pozycji, czy był lepszy od niego czy mieliśmy gumkę, albo ile razy mnie bzyknął.
odpowiedz
szilkret (Ocena: 5) 23.03.2021 13:35
Zgłupiałaś. Chcesz się pochawlić tym że lubisz seks. Życzę powodzenia.
odpowiedz
Ania (Ocena: 4) 22.03.2021 18:40
A widzicie, ja ze swoim Mężem o tym nigdy nie rozmawialismy i jesteśmy szczęśliwi. Ani ja nie pytałam jego, ani On mnie. Tak samo nie rozmawialiśmy o przeszłych związkach. Nie potrzebowaliśmy tej wiedzy do niczego, jesteśmy że sobą bardzo szczęśliwi i wiem, że jest cudownym człowiekiem. Nie skłamię jeśli powiem, że żałuję, że nie jest moim pierwszym Mezczyzna, na pewno był tego wart.
odpowiedz
Pałcjusz (Ocena: 1) 21.03.2021 15:19
Koniecznie powiedz. I zademonstruj co potrafisz bo chyba z niejednego pieca chleb jadłaś...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie