Czy umówić się na randkę z byłym chłopakiem przyjaciółki?

Ada nie wie, jak powinna postąpić.
Czy umówić się na randkę z byłym chłopakiem przyjaciółki?
Fot. Unsplash (Alexander Krivitskiy)
12.03.2021

W tym tygodniu napisał do mnie na Facebooku Bartek, były chłopak mojej przyjaciółki. Oni nie są razem już od półtora roku, a Monika ma już nowego faceta i twierdzi, że o Bartku od dawna nie myśli. Kumplują się tylko nadal.

Bartek zaprosił mnie na randkę, co było dla mnie dość sporym zaskoczeniem. Nie wiedziałam, że mu się podobam. Pisaliśmy do siebie sporadycznie na czacie, czasem lajkowaliśmy sobie zdjęcia, nie sądziłam, że z jego strony kryje się za tym coś więcej.

Zobacz także: On nie chce mieć ze mną dziecka, bo ma już jedno z inną kobietą

Bartek jest fajny i chętnie bym się z nim umówiła, ale najpierw chcę przegadać to z Moniką. Ona pewnie powie, że nie ma nic przeciwko, ale zastanawiam się, czy w ogóle wypada randkować z eks przyjaciółki. Póki co wykręciłam się ze spotkania przeziębieniem.

Powinnam się umówić z Bartkiem?

Ada

 

48 % tak
52 % nie

Polecane wideo

Jak wygląda teraz córka Angeliny Jolie, która zmienia płeć? Spektakularna metamorfoza
Jak wygląda teraz córka Angeliny Jolie, która zmienia płeć? Spektakularna metamorfoza - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 4 / 5
patka (Ocena: 5) 13.03.2021 20:43
To dziwne, że przyjaciółki gniewają się na nas, bo spotykamy się z ich byłymi mężczyznami, a same rozpoczęły nowy etap życia. Prawdziwa przyjaciółka raczej nie odwróci się od nas. Skoro zaiskrzyło coś między wami, a były facet przyjaciółki nie pisze do Ciebie, aby zadać cios swojej ex, to czemu nie ? Nic nie powinno stać na przeszkodzie, abyście się spotykali..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.03.2021 15:48
Jeśli rozstali się w zgodzie, to dlaczego nie? Dla obojga z nich związek to etap zamknięty. Co innego, gdyby nadal byli jeszcze razem- wtedy taka propozycja z jego strony byłaby świństwem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.03.2021 19:34
Moja koleżanka po 2 latach małżeństwa wymyśliła, że jest lesbijką i rzuciła męża. Trochę później ja rozstałam się z moim mężem, byłam przybita i okazało się, że właśnie były mąż od mojej koleżanki mi pomógł. Zostaliśmy parą ale ona nigdy mi nie wybaczyła, hejtuje mnie, z nim jest spoko.
zobacz odpowiedzi (1)
Kora (Ocena: 5) 12.03.2021 11:07
Warto pogadac z przyjaciolka. Wypytaj sie dlaczgeo sie rozstali itp..
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 12.03.2021 09:25
Warto zapytać przyjaciółki co o tym myśli. Jednak z listu wynika, że był Ci on dość obojętny, jest tylko fajny, nie napisałaś że coś do niego czułaś czy coś, więc może nie ryzykuj przyjaźni, bo nie wiadomo jak ona zareaguje. Facetów jest na pęczki
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie