Czy zaprosić znajomych na urodziny? Boję się koronawirusa

Milena w przyszłym tygodniu będzie miała urodziny. Waha się, czy powinna zrobić imprezę.
Czy zaprosić znajomych na urodziny? Boję się koronawirusa
Fot. Unsplash (Amy Shamblen)
11.03.2021

W przyszłym tygodniu wypadają moje urodziny. Zawsze wyprawiałam dla znajomych huczną imprezę z tej okazji. Wyjątkiem był zeszły rok, ale nie z powodu pandemii tylko pogrzebu w mojej rodzinie. Przyjaciele są już przyzwyczajeni do tego, że konkretnie się bawimy w moje urodziny. Są wtedy dobre przekąski, gry, tańce. To już taka moja tradycja.

Waham się jednak, czy powinnam zapraszać ich do siebie teraz, kiedy szaleje pandemia. Wiem, że jest zakaz zgromadzeń i siedzenie w zamkniętym tłumie 15-20 osób jest nierozsądne. Większość z nich ma jednak takie podejście do koronawirusa, że raczej się nim nie przejmuje. U mnie w rodzinie sporo osób to przeszło, w dodatku nie najlepiej, i teraz mają skutki uboczne. Ja jeszcze nie chorowałam, więc gdzieś tam z tyłu głowy jest ten strach, że mogę to złapać.

Zobacz także: Straszna wizja Jackowskiego. „Jednego dnia wszystko runie”

Z drugiej strony wszyscy wokół trąbią, że pandemia może trwać i kolejne 7,8 lat. Może więc trzeba zacząć żyć w miarę normalnie, żeby nie zwariować.

Ciągle głowię się nad tym, czy urządzać tę imprezę, czy nie. Znajomi już się dopytują, co chcę dostać w prezencie.

Milena

Czy Milena powinna zaprosić znajomych na swoje urodziny?

43 % tak
57 % nie

Polecane wideo

Jak wygląda teraz córka Angeliny Jolie, która zmienia płeć? Spektakularna metamorfoza
Jak wygląda teraz córka Angeliny Jolie, która zmienia płeć? Spektakularna metamorfoza - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 3.83 / 5
gość (Ocena: 1) 12.03.2021 00:05
Polecam.
odpowiedz
Pati (Ocena: 5) 11.03.2021 19:10
Covid jest podstepny. Ludzie przechodzą go lżej lub mocniej, ale to nie znaczy ze mozna porownywac go z grypa. Moja ciocia pracuje w covidowym, wiec widziala niejedno. Szkoda, ze wsrod nas jets tylu egoistow ;/. Sama jestem przewlekle chora, wiec od roku ograniczm spotkania towarzyskie i da sie zyc. Wicej czasu na ksiazki i medytacje. Prace od lat mam zdalną, Naprawde nie chce podzielic losu dwoch moich znajomych, ktorzy dostali strasznych powiklan po tym wirusie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.03.2021 11:05
Ludzie boją się wirusa ale nie boją się nie chodzić do lekarza, nie ma leczenia, nie ma diagnozy, więcej teraz umiera na raka, zawały, udary, itd niż na tą zaplanowana plandemie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.03.2021 07:43
Zróbcie imprezę kostiumową o temacie "epidemia". Kombinezony i strój doktora Dżumy mile widziane.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 11.03.2021 05:57
Mnóstwo ludzi umiera przez wirusa, bo nie robi się transplantacji, bo nie robi się USG, bo nie robi się operacji usuwania guzów piersi, bo nie bada się ludzi kardiologicznie, bo nie wysyła się ludzi do sanatorium, bo dzieci z sepsą leczy się przez telefon, bo ratownicy medyczny przepychają się ze szpitalami, czy rzucić pacjenta w krzaki, czy jednak zostawić go na chodniku przed szpitalem.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie