Czy powiedzieć rodzicom, że spotykam się z żonatym mężczyzną?

Julita jak dotąd go nie przedstawiła nikomu z rodziny.
Czy powiedzieć rodzicom, że spotykam się z żonatym mężczyzną?
Fot. Unsplash (Tanner Ross)
10.03.2021

Od pewnego czasu mam romans z żonatym mężczyzną. Pracujemy razem, jemu od dawna nie układa się w małżeństwie, więc jakoś tak wyszło, że się ze sobą spotykamy. W tym momencie nie ma mowy o rozwodzie, bo spłacają z żoną gigantyczny kredyt, mają też dwoje dosyć małych dzieci. Ja zresztą nie nalegam na ich rozstanie; nie chcę, żeby popadł w jakieś długi. Robimy plany na przyszłość, ale ona jeszcze jest bliżej nieokreślona. Zobaczymy, jak będzie się rozwijała nasza znajomość.

Zobacz także: Dlaczego tak naprawdę mężczyźni zdradzają? Psychologowie mają odpowiedź

Moi rodzice wiedzą, że mam kogoś i bardzo chcieliby poznać Z. Nie mówiłam im, że on ma dzieci i żonę, bo jak to w ogóle brzmi. Z drugiej strony nie chcę ich okłamywać, bo po co. Prędzej czy później prawda zawsze wyjdzie na jaw.

W najbliższy weekend są urodziny mojego taty i dostaliśmy zaproszenie na obiad razem z Z. Myślę intensywnie nad tym, czy zabrać go ze sobą, przedstawić z jak najlepszej strony, a za jakiś czas wyznać rodzicom jaka jest jego sytuacja prywatna, czy wykręcić się, że on nie może przyjechać i odwlekać ich spotkanie w czasie. Moi rodzice są liberalni, nowocześni, myślę, że mnie nie potępią. Mimo wszystko bycie w związku z żonatym mężczyzną nie brzmi najlepiej.

Mówić im prawdę?

Julita

40 % tak
60 % nie

Polecane wideo

Jak dzisiaj wygląda Duża Ania z Warsaw Shore? Trudno ją rozpoznać…
Jak dzisiaj wygląda Duża Ania z Warsaw Shore? Trudno ją rozpoznać… - zdjęcie 1
Komentarze (86)
Ocena: 4.71 / 5
gość (Ocena: 5) 16.03.2021 16:29
a co to jakiś wstyd się spotykać z rozwodnikiem? teraz tyle rozwodów, że nikogo to nie dziwi. Jeśli mężczyzna związał się z kobietą która nie pasuje do niego to życie to zweryfikuje i będzie szukał odpowiedniej. Mężczyzna mądry po szkodzie jak to mówią.
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 14.03.2021 14:05
Najpierw niech on zapozna Cię z żoną 🤣 jeśli są razem tylko dla kredytów i pomocy przy dzieciach, to nie powinno być problemu.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 14.03.2021 13:58
Jeżeli planujesz z nim przyszłość i nie traktujesz tego jako chwilowego romansu to zaczęłaś od złej strony. Najpierw rozwód, później przyjemności ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.03.2021 22:27
Jestes naiwna, tez spotykam sie z zonatym..tez na poczatku taka sama gadka jak twoj. A jak mu powiedzialam ze nie chce nic wiecej niz sex to sie otworzyl i wyszlo ze i tak by zonki i dziecka nie zostawil a gadal tak by mnie do siebie przekonac..bo jak kobieta wpadnie to juz nic jej nie przeszkadza,ja sie nie zakochalam na szczescie ale widze ze Ty tak-wspolczuje,bedzie bolalo..nie badz naiwna, latwiej teraz to zakonczyc poki to poczatek waszej znajomosci. Gdy facet chce byc z kobieta bo ja kochs nie ma dla niego przeszkod nawet w postaci kredytu zony dzieci, to kobiety maja empatie. Mu jest po prostu tak wygodnie..
zobacz odpowiedzi (4)
Dziffko (Ocena: 1) 13.03.2021 15:52
Rodzice może cię nie potępią, ale to nie zmienia faktu, że jesteś naiwną (bo wierzysz w bajeczki o trudnościach i w zapewnienia, że rzuci ciepłe obiadki dla jakiejś pi.n.dy) świnią (wpychanie się między wódkę i zagrychę powinno być karane publiczną chłostą- niezależnie od płci).
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie