Czy powiedzieć narzeczonemu, że jego przyjaciel mnie pocałował?

Nikola nie wie, jak powinna postąpić.
Czy powiedzieć narzeczonemu, że jego przyjaciel mnie pocałował?
Fot. Unsplash (Toa Heftiba)
05.03.2021

W zeszły weekend były urodziny mojego narzeczonego, więc zaprosiliśmy do siebie troje najbliższych przyjaciół. Nie chcieliśmy robić wielkiej imprezy z wiadomych względów. Pandemia.

Spotkanie było wesołe, wszyscy się świetnie bawiliśmy. Chłopaki jak zwykle przesadzili odrobinę z napojami wyskokowymi. Mój narzeczony w pewnym momencie zasnął w sypialni, dosłownie go ścięło. Pozostali goście powoli zaczęli zamawiać taksówki i się rozchodzić do domów. Najlepszy przyjaciel mojego narzeczonego, D., wychodził jako ostatni. W pewnym momencie, żegnając się ze mną, złapał mnie za głowę i mocno cmoknął w usta. Trzymał mnie tak przez kilkanaście sekund. Potem powiedział, że dobrze smakuję, pomachał mi i wyszedł.

Zobacz także: Moja 14-letnia córka już ma chłopaka...

Wiem, że był podpity i że ten buziak nic nie znaczy, ale biję się z myślami, czy powinnam o wszystkim powiedzieć narzeczonemu, czy zupełnie przemilczeć ten fakt. Obawiam się, że D. może nawet w żartach kiedyś o tym wspomnieć (jeśli w ogóle to pamięta) i wtedy wyjdzie na jaw, że coś zataiłam przed narzeczonym. Z drugiej strony boję się, że jak coś powiem, to wyjdzie z tego niepotrzebna afera. Nie wiem, jak postąpić.

Mówić o tym zajściu narzeczonemu?
Nikola

62 % tak
38 % nie

Polecane wideo

Jak dzisiaj wygląda Duża Ania z Warsaw Shore? Trudno ją rozpoznać…
Jak dzisiaj wygląda Duża Ania z Warsaw Shore? Trudno ją rozpoznać… - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.03.2021 20:38
święta takie wszystkie,nietykalskie, tylko jakby była okazja to byście majty przez głowę zajmowały. kazda z was ma w sobie cos z dziwwwki nawet jeśli jeszcze o tym nie wiecie... ja bym mu po buziaki Lodzia strzeliła.wspomnienia bezcenne!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.03.2021 04:47
.miałam kiedyś podobna sytuację, przyjaciel mojego męża odbył że mną stosunek seksualny analny, byłam wtedy w szoku, do dziś nic nie powiedziałam mężowi, boję się że kiedyś ten przyjaciel coś powie w zartach i będzie wtopa..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.03.2021 09:29
Oczywiście, że tak. Miałam podobną sytuację i nie wahalam się ani chwili. Po pierwsze w związku stawiam na szczerość, a ja nie potrafiłabym już normalnie spędzać z nim czasu. Była afera, ale chłopaki w końcu się pogodzili, a ja czuję się pewniej wiedząc, że mój partner nie zostawi mnie z nim samej, gdy w grę wchodzi alkohol. Po drugie on może prędzej czy później komuś coś chlapnąć chociażby po pijaku, a wtedy wyjdzie na to, że to twoja wina. Jeśli naprawdę nie masz sobie nic do zarzucenia, twój partner powienien wiedzieć od razu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.03.2021 17:34
Powiedz bo jak to kiedyś wyjdzie to ty będziesz winna
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.03.2021 16:44
Ja bym chyba powiedziała...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie