Czy zainwestować w drogą torebkę od projektanta?

Weronika rozważa zakup torby Saint Laurent. To dobra inwestycja czy zbędny wydatek?
Czy zainwestować w drogą torebkę od projektanta?
Fot. Unsplash (Laura Chouette)
04.03.2021

Od dawna marzę o torebce z logo YSL. Ma ponadczasowy kształt, jest niewielka i wykonana z dobrej jakości skóry. Nie ma żadnych zbędnych zdobień, więc prezentuje się elegancko i klasycznie. Będzie modna nawet za kilkanaście lat. Niestety, jest również bardzo droga, bo kosztuje około 6 tys. złotych.

Mam odłożone pieniądze na nią, bo oszczędzam na ten zakup już od dłuższego czasu. Ciągle się jednak zastanawiam, czy wydanie takiej sumy na torebkę to nie jest przesada. Z drugiej postrzegam to jako inwestycję. Torba YSL nie straci na wartości za jakiś czas. Wręcz przeciwnie, tylko zyska.

Zobacz także: 10 modowych prezentów, które powinnaś sprawić sobie na Dzień Kobiet

Nie jestem gadżeciarą i każdy zakup analizuję bardzo mocno. Rzadko spełniam swoje marzenia, a torebka Saint Laurent od dawna jest jednym z największych. Wydać tak astronomiczną sumę na torbę, która tak bardzo mi się podoba?

Weronika

57 % tak
43 % nie

Polecane wideo

Idealny apartament Izabeli Janachowskiej: piękne meble, modne obrazy, przestronne wnętrza
Idealny apartament Izabeli Janachowskiej: piękne meble, modne obrazy, przestronne wnętrza - zdjęcie 1
Komentarze (54)
Ocena: 4.78 / 5
osa (Ocena: 5) 14.03.2021 10:39
z nadmiaru forsy nie którym w łbie się przewraca
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 10.03.2021 21:54
Koniecznie. Dobra inwestycja. Dla upośledzonych.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.03.2021 17:37
Ja zawsze mowie jak sobie coś kupię - ze dana rzecz jest warta każde pieniądze jeśli tylko poprawiła mi humor :D a dobry nastrój jest bezcenny! Równie dobrze mogłabym te pieniądze wydac u psychiatry mając depresje :P
zobacz odpowiedzi (1)
Kika (Ocena: 5) 08.03.2021 15:25
Ysl są podobno słabej jakości. Przynajmniej tak słyszałam. Bo sama miałam chęć na lou toy, ale zrezygnowałam po przeczytaniu opinii na zagranicznych forach i kupiłam Gucci Marmont. Ale też żałuje zakupu Gucci. Niby nie można się do niczego przyczepić, jakość pierwsza klasa. Ale Ysl tak jak Gucci, dziś jest modny, ale jutro już nie koniecznie. Więc jeśli chcesz ponadczasową, modną i dobrej jakości torebkę to polecam zainwestować w LV. Tak wiem, wiem że to najbardziej podrabiana marka. Ale torebki LV to ponadczasowy styl który nie wychodzi z mody od lat. Teraz od męża na urodziny dostałam małą Almę. Polecam ten model jeśli szukasz torebeczki która pasuję do wszystkiego i na każdą okazje :)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 08.03.2021 10:33
Jeśli to Twoje marzenie, oszczędzałaś pieniądze na zakup, masz po prostu potrzebę zakupu takiej torebki i środki na to, to dlaczego miałabyś jej nie kupić? Serio trzeba radzić się obcych ludzi? Trochę tego nie rozumiem, jeżeli ja mam jakieś chciejstwa, to je realizuję zamiast pytać wszystkich dookoła, czy mogę. Dorabianie teorii o inwestycji też do mnie nie przemawia. Sama przed sobą sie usprawiedliwiasz, nie wiem po co.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie